اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، هدایت حاتمی‌ عصر چهارشنبه در نشست اعضای شوراهای استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: یکی از ارکان اصلی ایجاد توسعه در استان کرمانشاه ، شوراها و پارلمان های محلی هستند.
وی با بیان اینکه شورای استان باید نماد تمام شوراهای تمام شهرها و روستاهای استان باشد، گفت: تصدی گری و دخالت دولت در امور باید کم شود.
معاون استاندار کرمانشاه با بیان اینکه علاقه مندیم تا بسیاری از امور را به شهرداری ها واگذار کنیم، گفت: می توانیم بسیاری از خدمات را در 30 شهرداری موجود در استان ارائه دهیم.
حاتمی افزود: این آمادگی‌ را داریم که سرمایه گذارانی که قصد حضور در پروژه های شهری را دارند، ساماندهی کنیم.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار‌ کرمانشاه هم گفت: شوراها نماد جمهوریت در کشور هستند که باید از ظرفیت آنها به خوبی استفاده کرد.
محمدابراهیم الهی تبار با بیان اینکه با آسیب های اجتماعی بسیاری رو به رو هستیم، گفت: اگر انتظار داشته باشیم که دولت دست به اقدام‌ بزند راه به جایی نخواهیم برد.
وی تاکید کرد: برای حل مشکلات و معضلات اجتماعی باید تمام اقشار جامعه به پای کار بیایند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه نیز در این جلسه گفت: نمایندگان شوراها نباید در مسائل عمرانی وارد شوند بلکه باید کار نظارت و تصمیم گیری را انجام‌ دهند.
مهرداد سالاری ، با بیان اینکه باید پروژه های دولتی را به بخش‌ خصوصی واگذار کنیم، افزود: حتی کتابخانه های عمومی را نیز می‌توانیم با تغییر کاربری قسمتی از آن به بخش خصوصی واگذار کنیم.
7445/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.