اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، براساس قانون جدید بازنشستگی که روز گذشته توسط رئیس مجلس به رئیس جمهوری ابلاغ شد و از 2 ماه آینده لازم الاجراست، دولت نمی تواند بازنشستگان را حتی در سطح استانداران به کارگیری کند.
پس از ابلاغ این قانون، تعداد انگشت شماری از رسانه ها بدون بررسی لازم و ارایه دلایل مستند و واقعی مطالبی را مبنی بر اینکه احتمال بازنشستگی مهندس بازوند استاندار کرمانشاه منتشر کردند.
مسعود بهرام نژاد مدیرکل حوزه استاندار کرمانشاه روز دوشنبه در این باره به ایرنا گفت: با ارج نهادن کوشش های حرفه ای و اثرگذار رسانه های توسعه گرای کرمانشاه لازم است به اطلاع مردم فهیم و قدرشناس استان که بخوبی موضوعات مختلف را تشخیص داده و متوجه تمام مسائل هستند رسانده شود، که آخرین مدرک تحصیلی مهندس بازوند فوق لیسانس است و براساس قانون جدید می تواند با توجه به سوابق مستند موجود در وزارت کشور ، به مدت 35 سال خدمت کند.
وی تاکید کرد: استاندار کرمانشاه با 56 سال سن، 31 سال سابقه کاری دارد و تا چهار سال دیگر می تواند در وزارت کشور خدمت کند.
مدیرکل حوزه استاندار کرمانشاه انتشار مطالبی خلاف واقع توسط برخی را به ضرر استان دانست و گفت: همانطور که گفته شد مردم خوب تشخیص داده اند که استاندار فعلی کرمانشاه با روحیه عملیاتی وسط میدان کار و فعالیت بوده و بدون توجه به حاشیه سازی ها شبانه روز مشغول ادامه این روند است.
وی افزود: پیگیری اولویت هایی همچون اشتغالزایی، بهبود وضعیت اقتصادی و بازسازی مناطق زلزله زده در دستور کار استاندار و همکاران ایشان است که امید است تابلو و تیتر اخبار و فضای استان هم به همین کیفیت باشد.
بازوند که از 2 مهر 1396 با رای اعتماد هیات دولت به این سمت منصوب شد ، تحصیلکرده لیسانس عمران، فوق لیسانس برنامه ‌ریزی توریسم و دانشجوی دکترای برنامه ‌ریزی شهری منطقه‌ای است.
وی پیش از این استاندار استان لرستان بود و از شهریورماه 1392 تا شهریور 1396 در این سمت قرار داشت.
از جمله دیگر سوابق کاری استاندار فعلی کرمانشاه می توان به فرمانده گردان مهندس المهدی وابسته به قرارگاه صراط در سال 1366، معاونت پشتیبانی و اداری و مالی شرکت مس سرچشمه کرمان، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه همدان، رئیس هیات مدیره شرکت توسعه سرمایه‌گذاری همدان، رئیس هیات مدیره ذوب آهن غرب کشور، رئیس هیات مدیره شرکت پتروشیمی همدان، رئیس هیات مدیره شرکت بین‌المللی ساختمان (وابسته به بانک ملی)، عضو هیات مدیره هلدینگ سیمان سیدکو، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی اشاره کرد.
7445/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.