اخبار مرتبط

بهمن خدادادیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تسلیت ماه محرم و عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) گفت: مدیران هیات های مذهبی در تهیه و توزیع هرگونه موادغذایی نسبت به خرید مواد اولیه دقت کرده و ضمن توجه به اطلاعات و مشخصات درج شده بر روی بسته بندی، از خرید مواد اولیه بی کیفیت و نامرغوب جدا خودداری نمایند.
او با بیان اینکه مدیران هیأت ها موادغذایی و نذری خود را در یک مکان بهداشتی و تمیز طبخ کرده و از دخالت افراد ناشناس در تهیه و طبخ غذا جلوگیری نمایند، تصریح کرد: نسبت به رعایت اصول بهداشت فردی، بهداشت ابزار کار و بهداشت مواد غذایی دقت و توجه لازم را داشته باشند.
وی توصیه کرد: ترجیحا در توزیع نذورات از ظروف خانگی استفاده شود و در صورت ضرورت استفاده از ظروف یکبار مصرف، از ظروف یکبار مصرف با پایه گیاهی استفاده شود.
خدادادیان همچنین افزود: در خرید ظروف یکبارمصرف سعی شود که حتما از مراکز معتبر و دارای مجوز با بسته بندی مشخص و تاریخ تولید و مصرف وهمچنین آرم سیب سلامت و مهر استاندارد، خرید شود.
وی در پایان توصیه کرد: عزاداران حسینی می توانند هرگونه مشکل بهداشتی را با سامانه شبانه روزی و آنلاین 190 وزارت بهداشت مطرح کنند.
3033/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.