اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهرام نصرالهی زاده سه شنبه شب در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان اظهار داشت: رویکردهای جدیدی در استان داریم که یکی از آنها اولویت بندی پروژه های نیمه تمام با مشارکت مدیران شهرستانی است.
وی با اشاره به اینکه در شهرستان دیواندره 95 پروژه نیمه تمام وجود دارد، افزود: تلاش می شود اتمام پروژه های مهم و تاثیر گذار در اولویت قرار گیرد تا کمی از مشکلات مردم کاسته و رضایتمندی عمومی نیز جلب حل شود.
نصرالهی زاده آبرسانی به شهر دیواندره را از اولویت اعلام و تاکید کرد: 130 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این پروژه اختصاص یافته که مسئولان شهرستان باید تا پایان سال 97 آن را به اتمام برسانند.
وی یادآور شد: به استخر سرپوشیده دیواندره که بعد از 13 سال هنوز تکمیل نشده است نیز 20 میلیارد ریال تخصیص داده و مقرر شده تا بهمن ماه امسال تکمیل و در اختیار مردم قرار گیرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان تکمیل زیرساخت های شهرک صنعتی و احداث شهرک صنعتی در زرینه را از دیگر اولویت های این شهرستان دانست و گفت: جذب سرمایه گذاران بومی در شهرک های صنعتی در اولویت قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: زمین آماده با امتیازهای گاز، آب و برق با پنج درصد قیمت به صورت نقد و الباقی در اقساط 60 ماهه در شهرک صنعتی زرینه در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد البته سرمایه گذاران در صورت پرداخت به موقع اقساط از مشوق های دیگری هم برخوردار می شوند.
نصرالهی زاده با بیان اینکه ایجاد اشتغال اولویت اول کشور است، افزود: 800 میلیارد ریال اعتبار در کمیته برنامه ریزی استان به شهرستان دیواندره اختصاص یافت که انتظار می رود مسئولان با برنامه ریزی درست در جذب آن تلاش کنند.
فرماندار دیواندره نیز در این جلسه گفت: کمیته برنامه ریزی یکی از مهمترین جلسات شهرستان است که در آن اعتبارات و بودجه دستگاه های اجرایی تخصیص و توزیع می شود.
جعفر توان اظهار داشت: مسئولان در اجرای پروژه های نیمه تمام حوزه کاری خود جدیت داشته باشند چون هر دستگاهی که برای پروژه های خود تعریف مشخص نداشته باشد، اعتباری هم نمی گیرد.
وی تاکید کرد: امسال توجه خوبی به ادارات و دستگاه های خدمات رسان در این شهرستان در بخش بودجه، شده است که باید با انجام کارهای در خور و شان، رضایت مردم را جلب کنند.
7353/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.