اخبار مرتبط

سهیل فضل وزیری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به این تصادف بامداد امروز اظهار داشت: پس از اطلاع رسانی این حادثه، آتش نشانان ایستگاه ترمینال کمتر از 2 دقیقه بعد به محل حادثه رسیدند و پس از دقایقی ماموران سایر ایستگاه ها نیز در محل حضور یافتند.
وی افزود: آتش نشانان با حضور در محل حادثه بلافاصله عملیات اطفای حریق را انجام داده و اجساد مسافران را از داخل اتوبوس بیرون کشیدند اما بدلیل شدت حادثه و جاری شدن مقدار زیادی نفت در مسیر امکان جمع کردن خودروها با جرثقیل وجود نداشت.
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج تاکید کرد: با توجه به اینکه مقادیر زیادی از مواد نفتی در مسیر جاری شده بود سریعا با چند دستگاه کمپرسی نسبت به حمل خاک و خاکریزی مسیر کمربندی دکتر حسینی اقدام شد.
مدیر شهرداری منطقه 2 سنندج نیز گفت: در پی تصادف بامداد امروز بین یک دستگاه اتوبوس مسافربری و یک دستگاه تانکر حامل مواد سوختی، کمربندی دکتر حسینی مسدود شد که با تلاش نیروهای خدمات شهری این مسیر بازگشایی شد و تردد خودروها در جریان است.
عرفان فتحی با بیان اینکه پس از اطفای حریق و امداد رسانی به حادثه دیدگان عملیات بازگشایی این کمربندی توسط نیروهای خدمات شهری منطقه آغاز شد، اظهار داشت: با چند دستگاه جرثقیل، اتوبوس و تانکر که در مسیر واژگون شده و مسیر را مسدود کرده بود، به محل دیگری حمل شدند.
وی اضافه کرد: با عملیات های انجام شده با یک دستگاه گریدر خاک و مواد نفتی در مسیر جمع آوری شد و در حال حاضر تردد در مسیر کمربندی دکتر حسینی در جریان است.
تصادف تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری ساعت 30 بامداد امروز چهارشبه رخ داد که در اثر آن 11 نفر از مسافران این اتوبوس جان خود را از دست داده و هفت نفر مصدوم شدند.
کارشناسان پلیس راهور اعلام کردند نقص فنی در سیستم ترمز تانکر حامل مواد سوختی و عمل نکردن آن علت اصلی وقوع این حادثه است و منجر به برخورد شدید تانکر از پشت با اتوبوس و انفجار مواد سوختی و آتش گرفتن اتوبوس بوده است.
7348/ 3020
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.