اخبار مرتبط

شهریار حنیفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه توزیع این کالاها از 15 روز قبل آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد اظهار داشت: تاکنون 20 تن گوشت گوسفندی گرم به نرخ دولتی 350 هزار ریال در استان توزیع شده است.
وی اضافه کرد: از فردا نیز توزیع 16 تن گوشت مرغ منجمد به نرخ 62 هزار ریال در سطح بازار شهرستان های استان در دستور کار قرار گرفته است که این روند تا زمان ایجاد تعادل قیمت در بازار ادامه خواهد داشت.
وی افزود: توزیع برنج دولتی نیز در کردستان در دستور کار قرار گرفته است و سازمان به دنبال اخذ مجوزهای آن از مراجع ذیصلاح است.
حنیفی گفت: توزیع این نوع کالاها در سطح استان ادامه خواهد داشت و تلاش می شود گوشت گرم گوسفندی با نرخ دولتی وارد استان شود.
وی اضافه کرد: هم اکنون در انبارهای استان بیش از یک هزار و 500 تن مرغ منجمد، 60 تن گوشت منجمد، 900 تن برنج موجود است که توزیع مقدار مورد نیاز بازار استان در دستور کار قرار گرفته است.
حدود 56 هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب در استان کردستان وجود دارد که از این تعداد، 29 هزار واحد در مرکز استان مستقر است و حدود سه درصد از این واحدهای صنفی فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای محسوب می شوند.
3034/ 3020
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.