سرهنگ عیسی گوهری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اتوبوس که مدل اسکانیا است ساعت 5.30 بامداد امروز در گردنه صلوات آباد سنندج و به دلیل نقص فنی دچار آتش سوزی شد.
وی با اشاره به اینکه این اتوبوس حامل 9 مسافر بود و تمام سرنشینان آن در سلامت کامل هستند، افزود: آتش سوزی از ناحیه موتور اتوبوس آغاز شد و پس از توقف خودرو، راننده و همه مسافران از درب جلو آن به سلامت خارج شدند.
سرهنگ گوهری یادآور شد: در این حادثه به خودرو دیگری آسیب نرسید البته علت اصلی حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج نیز گفت: پس از اطلاع از آتش سوزی این اتوبوس، آتش نشانان ایستگاه مرکزی برای اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند و با تلاش سه ساعته، آتش سوزی این اتوبوس مسافربری کاملا مهار شد.
سهیل فضل وزیری افزود: با توجه به اینکه این اتوبوس در مجاورت زمین های کشاورزی بود، با سرعت عمل مناسب و با کف سبک و سنگین، آتش کنترل و از سرایت به زمین های کشاورزی مجاور جلوگیری شد.
وی یادآور شد: در این حادثه اتوبوس به صورت کامل در آتش سوخت و خسارت 100 درصدی به این خودرو وارد شد.
به گزارش ایرنا، هشت ایستگاه آتش نشانی فعال و مجهز در سنندج وجود دارد که سه ایستگاه در نواحی منفصل و پنج ایستگاه در مناطق مرکزی قرار دارد.
ایستگاه های آتش نشانی این شهرستان با 153 نفر نیرو، خدمات مختلفی را به شهروندان ارائه می دهد که 130 نفر از این نیروها، عملیاتی هستند.
7348/ 6108/ 3020
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.