اخبار مرتبط

حیدر مرادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این مدت فیلم های لاتاری، به وقت شام، چهار راه استانبول، عصبانی نیستم، مصادره، تگزاس و انیمیشن فیلشاه با موضوعات اجتماعی، کمدی و کودک در پردیس سینمایی بهمن سنندج اکران شد.
وی با بیان اینکه در این مدت حدود 12 هزار نفر این فیلم ها را به تماشا نشستند، افزود: مخاطبان فیلم های اکران شده در رمضان سال گذشته 6 هزار و 925 نفر بود که امسال حدود 2 برابر رشد داشت.
مدیر پردیس سینمایی بهمن سنندج تاکید کرد: بیشترین تعداد مخاطبان در این مدت مربوط به فیلم لاتاری به کارگردانی حسین مهدی با ژانر اجتماعی بود و فیلم های مصادره به کارگردانی مهران احمدی و به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در رده های بعدی قرار گرفتند.
مرادی با بیان اینکه استقبال از انیمشن فیلشاه به کارگردانی هادی محمدی نیز بسیار خوب بود، یادآور شد: تنوع ژانر و افزایش کیفیت فیلم های اکران شده از دلایل اصلی افزایش مخاطبان است.
وی اضافه کرد: بهای بلیت فیلم های اکران شده برای علاقمندان به فیلم و سینما در استان کردستان همزمان با سراسر کشور از اول تا پایان ماه مبارک با 50 درصد تخفیف عرضه شد.
وی گفت: این طرح در راستای سیاست های اعمال شده توسط شورای صنفی نمایش فیلم های سینمایی و در سینماهای حوزه هنری سراسر کشور به مرحله اجرا در آمد و استقبال خوبی هم از آن شد.
وی افزود: براساس این سیاست بلیت فیلم های اکران شده در سینماهای حوزه هنری تا پایان ماه مبارک رمضان هر روز در سانس های قبل از ساعت 17 عصر به صورت نیم بها در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.
پردیس سینمایی بهمن سنندج به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی غرب کشور با سه سالن مجهز سینمایی، گالری، کلاس های آموزشی، کافی شاپ و دیگر فضاهای جانبی با امکان پخش صدای دالبی و سیستم های پیشرفته سرمایشی و گرمایشی در سنندج 759 صندلی دارد.
7348/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.