اخبار مرتبط

فرهاد کاظمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سبدهای کالایی ویژه ماه مبارک رمضان شامل اقلام خوراکی از جمله برنج، مرغ گرم کشتار روز، خرما، روغن و حبوبات است و در چند مرحله در بین مددجویان توزیع خواهد شد.
وی با بیان اینکه در مرحله اول 2 میلیارد ریال برای خرید این اقلام اختصاص داده شده است، افزود: در این مرحله به هر خانوار مددجو سبد کالایی به ارزش یک میلیون و 200 هزار ریال اعطا می شود.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان با بیان اینکه در تهیه و توزیع سبد کالا، سایر نهادها و دستگاه های اجرایی، مراکز نیکوکاری و موسسات خیریه نیز مشارکت دارند، تاکید کرد: این همکاری و مشارکت موجب می شود که در مرحله بعدی و تا پایان ماه رمضان کمک های بیشتری برای نیازمندان جذب شود.
کاظمی یادآور شد: طرح توزیع سبد کالایی در بین نیازمندان از سوی کمیته امداد و خیران و نیکوکاران در طول سال انجام می شود اما در ماه مبارک رمضان به صورت ویژه تر اجرا خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد با کمک خیران و نیکوکاران تا پایان ماه مبارک رمضان تمام مددجویان زیر پوشش این نهاد و سایر نیازمندان استان تحت حمایت های ویژه قرار بگیرند.
110 هزار نفر کردستانی در قالب 65 هزار خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند که 44 هزار خانوار از این تعداد مستمری بگیر و 21 هزار خانوار نیز به صورت چند خدمتی تحت حمایت قرار دارند.
7348/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.