اخبار مرتبط

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان مصرف انرژی را از جمله دغدغه های صنعت و شرکت آبفا دانست و گفت: باید تلاش کنیم مصرف انرژی در مجموعه کاهش یابد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان محمدحسین محمدی در همایش مدیران آبفا استان، اظهار کرد: سیاست شرکت جلب رضایت حداکثری مردم است و برای نیل به این هدف باید با رصد مستمر وضعیت شرکت نسبت به بهبود آن اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه برای تحقق این هدف خط‌مشی و استراتژی هایی تدوین شده است، گفت: بهینه سازی هزینه ها به صورتی که در راستای نیازهای شرکت و مردم قرار بگیرد و جذب حداکثری درآمدها با لحاظ کردن رضایت مشترکان از جمله مسائلی است که باید در این زمینه مدنظر قرار بگیرد.

محمدی از بهبود عملکرد شرکت آبفا در سال ۹۶ به لحاظ حجم کاری خبر داد و افزود: فعالیت های پراکنده در حال ساماندهی است و با توجه به منابع در اختیار، پروژه‌های امانی جای پروژه‌های مشارکتی را گرفته است.

وی مصرف انرژی را از جمله دغدغه های صنعت به طور کلی و شرکت آبفا به طور خاص دانست و تأکید کرد: باید تلاش کنیم مصرف انرژی در مجموعه کاهش یابد.

مدیرعامل آبفا کردستان با اشاره به پویایی در حوزه بهره برداری شرکت اجرای موفق طرح تأمین آب اضطراری بانه را از مصادیق این امر دانست و گفت: در سال ۹۶ در هیچ زمینه ای در مرز تنش و بحران قرار نداشتیم و در شهر بانه نیز که دچار برخی مشکلات به لحاظ کمبود آب بودیم با آرامش مدیریت لازم انجام گرفت تا مردم دچار مشکل نشوند و برنامه ریزی شده تا این رویه در سال جاری و سالهای آینده دنبال شود.

در ادامه این جلسه زارعی مشاور مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت با تأکید بر لزوم مستندسازی فعالیتها گفت: در سال گذشته ۶۷ درصد پرونده های مربوط به آبفا کردستان در مراجع و محاکم به سود آبفا مختومه شده است.

لادن مکتوبی معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت نیز از وجود ۳۵۴ هزار مشترک در سطح استان خبر داد و افزود: بیش از ۱۷ هزار مورد معادل ۵ درصد از این تعداد در سال گذشته به جمع مشترکان شرکت افزوده شده اند.

کورش اصلانی معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شرکت نیز گفت: در سال گذشته ۱۴ هزار ساعت آموزش پرسنل آب و فاضلاب شهری کردستان انجام شد.

محمد فرهاد معاون بهره برداری شرکت نیز با بیان اینکه در سال گذشته ۲.۴۲ درصد کاهش پرت انجام شد، تأکید کرد: زمان رفع حادثه از ۲ روز و ۶ ساعت به ۵ ساعت کاهش یافته است.

صلاح الدین عزتی معاون مالی و پشتیبانی شرکت بر ضرورت تلاش برای ایجاد نظم و انضباط مالی تأکید کرد و گفت: هرگونه هزینه کرد باید با لحاظ نمودن مقررات و اخذ مجوزهای لازم انجام شود.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.