اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، این کتاب ها شامل جایگاه انگیزش پیشرفت در تمایل ماندن کارکنان اثر حامد امیریان و کتاب آنا و مرغ نوک طلا اثر آرزو غلامی است.
معاون امور مذهبی و تشکل های دینی نماینده ولی فقیه در کردستان در آیین رونمایی از این کتاب گفت: تحت تاثیر آموزه های اسلام و توصیه های پیامبر(ص)، جهان اسلام برای قرون متمادی گل سرسبد دنیا بود.
حجت الاسلام سید محمد سادات با اشاره اینکه به جایگاه علم و علم آموزی و کتاب در اسلام رفیع است، اظهار کرد: خواستگاه بسیاری از علوم به جهان اسلام بر می گردد اما اروپاییان این موضوع را در ثبت تاریخی نادیده گرفتند.
وی با اشاره به کتاب حامد امیریان یادآور شد: این کتاب با توجه به موضوع آن که کارکنان است در حوزه اقتصاد مقاومتی تاثیرگذاری دارد.
حجت الاسلام سادات ابراز امیدواری کرد کتاب جایگاه انگیزش پیشرفت در تمایل ماندن کارکنان مقدمه ای باشد تا نویسندگان دیگری هم به این سمت و سو، سوق پیدا کنند.
حامد امیریان مولف کتاب هم در این آیین گفت: پژوهش های مختلفی در منطقه غرب کشور انجام شد که اطلاعات آن در این کتاب آورده شده است.
وی اضافه کرد: بررسی میزان علاقه مندی کارکنان به کار و حس رقابت جویی با توجه به اینکه شایسته سالاری در کشور ضعیف است در این کتاب مورد توجه قرار گرفته است.
کتاب آنا و مرغ نوک طلا اثر آرزو غلامی کتاب دیگری بود که با حضور کودکان حاضر در نمایشگاه رونمایی شد.
غلامی در آیین رونمایی از کتاب خود گفت: کتاب آنا و مرغ نوک طلا در قالب داستان برای کودکان به نگارش در آمده است.
وی با بیان اینکه نگارش کتاب در حوزه کودکان نیاز به توجه بیشتری دارد، افزود: کودکان به عنوان نسل های سازنده آینده باید در تمام حوزه ها بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرند.
به گزارش ایرنا، هفتمین نمایشگاه کتاب کردستان با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون وزیر فرهنگ و جوانان کردستان عراق،نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان روز یکشنبه 13 اسفند با برپایی 230 غرفه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی سنندج گشایش یافت.
628 ناشر برای حضور در این نمایشگاه متقاضی شده بودند که 338 ناشر برای حضور در هفتمین نمایشگاه بزرگ کتاب کردستان انتخاب شدند.
علاوه بر ناشران داخلی، 14 ناشر برجسته منطقه شمال عراق(اقلیم کردستان) دو هزار و 718 عنوان کتاب شامل 42 هزار نسخه را در این نمایشگاه عرضه می کنند.
هفتمین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب استان کردستان پس از وقفه‌ای سه ساله 13 تا 18 اسفند ماه جاری با حضور ناشران برجسته و فعال کشوری و منطقه شمال عراق در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی سنندج در حال برگزاری است.
7349/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.