اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مسابقه که روز دوشنبه در سد لگزی روستای نمدینه سقز برگزار شد شرکت کنندگان در هفت رده سنی، مسافت 1000 متری را شنا کردند.
در پایان در رده سنی متولدین 40 تا 49 نادر فیض الله بیگی، ناصر مرادخانی و ابوبکر یعقوبی اول تا سوم شدند، در رده سنی متولدین 50 تا 59 هیوا مُکری بابامیری، سیاوش سام بیگی و وریا خوشکلام در جایگاه اول تا سوم ایستادند.
همچنین در رده سنی متولدان 60 تا 66 شورش میرزایی، هیمن براخاصی و جمال بابامیری اول تا سوم شدند، رده سنی متولدین 66 تا 76 عرفان مردانی، عبدالله نایبیان و فردین حلیمی مقام ها برتر را بدست آوردند و در رده سنی متولدین 77 تا 79 مهران قاسمی، امین رشیدی و صلاح فتحی جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در رده سنی متولدین 80 تا 81 کارو اولی و امیر حسین مرادی مقام اول مشترک، مبین امین بیگی و هوزان معمارزاده به ترتیب دوم و سوم شدند و در رده سنی متولدین 82 تا 84 آرش بلندی، عرشیا چوپانی و سروش سعادت مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
به نفرات برتر رده های سنی مختلف در این مسابقات حکم قهرمانی و جوایزی اهدا شد.
این مسابقه با همکاری اداره ورزش و جوانان سقز، هیات شنا و هیات نجات غریق این شهرستان برگزار شد.
روستای نمدینه در 30 کیلومتری سقز واقع شده است، گردشگران و طبیعت گردان زیادی از شهرهای اطراف روزهای جمعه و تعطیلات هفته برای گردش و پرداختن به ورزش شنا به این روستا سفر می کنند، این روستا در نزدیکی سد شهید کاظمی و سد لگزی سقز قرار دارد.
سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع است.
خبرنگار: ابراهیم محمدحسینی ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7249/9102
**خبرنگار: ابراهیم محمدحسینی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.