اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری امروز به استان کردستان سفر می کند، شرکت در نشست شورای اداری استان و نشست تخصصی با بانوان از جمله برنامه های این مقام مسئول کشوری در این استان است.
**
امروز همچنین ساختمان مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری با حضور معاون وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سنندج به بهره برداری می رسد.
**
دومین روز جشنواره دف نوای رحمت نیز در پردیس سینما بهمن سنندج برگزار می شود، نوای عرفانی دف از روز گذشته با حضور دف نوازان برجسته داخلی و خارجی در هفتمین جشنواره سراسری دف نوای رحمت و نخستین دوره بین المللی این جشنواره در سنندج طنین انداز شده و بمدت سه روز ادامه دارد.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33230105 و 33288683 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33288682 ارسال کنند.
کانال تلگرامی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان (ایرنا) نیز به آدرس IRNASANANDAJ@ و اینستاگرام هم به آدرس IRNAKURD در دسترس است.
گزارش این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان (ایرنا) به آدرس http://www.irna.ir/kurdistan منتشر خواهد شد.
خبرنگار: عبدالله رحمانی ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
3020//9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.