اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این واحد تولیدی سالانه 150 تن انواع کابینت و 6 هزار عدد کمد، کتابخانه، انواع دکوراسیون منزل و ورقه های فشرده چوبی را دارد که برای احداث آن 13 میلیارد و 330 میلیون ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی هزینه شده است.
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان در این آیین با بیان اینکه این واحد تولیدی در مرحله اول زمینه اشتغال 10 نفر را به صورت مستقیم فراهم کرده است، گفت: این واحد با افزایش تولید امکان اشتغالزایی برای افراد بیشتری را دارد.
پیمان الماسی اظهار کرد: این واحد تولید صنایع چوب با استفاده از تکنولوژی های برتر و بهره گیری از ایده های نو، در آینده نزدیک می توانند بخشی از نیاز بازار استان و کشور را به تامین کند.
به گزارش ایرنا، شرکت صنایع چوب داوین چوب بابوس گستر با سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینی به مساحت 912 متر مربع برابر با پنج سوله 182 متر مربع در شهرک صنعتی احداث شده است.

** سه پروژه عمرانی در روستاهای بانه به بهره برداری رسید
سه پروژه عمرانی و خدماتی در پنجمین روز از هفته دولت در زمینه بهسازی و آسفالت جاده های روستای و بتن ریزی معابر در روستاهای در بخش مرکز بانه به بهره برداری رسید.
به گزارش ایرنا، این طرح ها در زمینه بهسازی و آسفالت روستاهای مجسه و به خوی و بتن رویزی معابر روستای کوپیج علیا از توابع بخش مرکزی بود.
بخشدار مرکزی بانه در آیین افتتاح این طرح ها گفت: بتن ریزی معابر روستای کوپیج علیا به طول 11 هزار متر مربع از اعتبارات دهیاری و مشارکت مردم احداث شده است.
محمد امین صبوری افزود: برای اجرای این طرح دو میلیارد و 190 میلیون ریال هزینه شده که یک میلیارد و 480 میلیون ریال آن از محل اعتبارات دهیاری و 730 میلیون ریال آن از محل مشارکت مردمی تامین شده است.
وی اظهار کرد: با توجه به نزدیکی روستای کوپیچ علیا به شهر بانه تمامی زیرساخت های این روستا تامین و حدود 80 درصد معابر آن بتن ریزی شده است.
صبوری افزود: امسال اعتبارات دهیاری ها پنج میلیارد ریال بوده که تاکنون چهار میلیارد ریال آن برای طرح عای عمرانی هزینه شده است.

**افتتاح 2 طرح بهسازی و آسفالت جاده های روستایی
رئیس اداره راه وشهرسازی بانه در آیین افتتاح جاده روستای بنه خوی گفت: بهسازی و آسفالت روستای بنه خوی به طول یک هزار 500 متر و با اعتباری 6 میلیارد و 500 میلیون ریال توسط شرکت پیمانکاری شه تاوی کانی انجام شده است.
هیمن محمدی بهرام افزود: بهسازی و آسفالت روستای بنه خوی شامل خاک برداری، خاک ریزی و 2 لایه شن ریزی و آسفالت است.
وی به بهسازی و آسفالت جاده روستای مجسه نیز اشاره کرد و گفت: بهسازی و آسفالت جاده روستای مجسه توسط شرکت پیمانکاری شه تاو کانی به طول 900 متر با اعتبار سه میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
شهرستان بانه با 158 هزار نفر جمعیت در غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.
خبرنگار:زینب طلایی ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
/9102/ 7469
**آگاهی از آخرین اخبار استان کردستان در کانال زیر:
@IRNASANANDAJ
https://telegram.me/joinchat/DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvg
انتهای پیام /*
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.