اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، امروز دوشنبه با حضور فرماندار و مسئولان سقز، ساختمان آتش نشانی 'قشلاق پل' و 18 طرح عمران روستایی در بخش سرشیو این شهرستان با اعتبار سه میلیارد و 435 میلیون ریال افتتاح شد.
بخشدار سرشیو در آئین افتتاح ساختمان آتش نشانی و بهره برداری نمادین از 18 عمران روستایی در روستای قشلاق پل گفت: این طرح ها شامل اجرای طرح دفع بهداشتی فاضلاب در روستاهای جوشن، سرتکلتو، گوره قلعه، مزره، حاج عبدل، دگاگا، رنگه ریژان، سماقلو، قشلاق پل، دره زیارت سفلی، بسطام و عربلنگ است که از محل اعتبارات دهیاری و به همت مردم اجرا شده است.
محسن رجبی با بیان اینکه، در سال جاری 4 هزار و 520 متر طرح های دفع بهداشتی فاضلاب در بخش اجرا شده است، افزود: طرح های دیگر عمران روستایی که در روستاهای خورده لوکی، کچل منگان، سردره، میک، کسنزان، بوخلو و حاج ممدان افتتاح شد، شامل؛ کمک به ساخت مسجد، غسالخانه، خانه عالم و ساخت جایگاه فضولات حیوانی بود.
**برگزاری همایش دوچرخه سواری
همایش دوچرخه سواری ویژه کارکنان و فرزندان کارکنان ادارات به مناسبت هفته دولت در شهرستان سقز برگزار شد.
شرکت کنندگان در این همایش با تجمع در مجموعه ورزشی شهید کاظمی سقز خیابان های ورزش، ملت، بلوار شهید بهشتی و ورزش را رکاب زدند.
در پایان به 25 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد. این همایش با همکاری اداره ورزش و جوانان سقز و هیات دوچرخه سواری این شهرستان برگزار شد.
سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.
**خبرنگار: ابراهیم محمدحسینی
7249/6108
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.