اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از اداره کل ورزش و جوانان کردستان کادر فنی فدارسیون بوکس، اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور را در سنندج بر پا می کند.
این اردو از روز شنبه سوم تیر با حضور 15 ورزشکار منتخب آغاز می شود و ملی پوشان به مدت 2 هفته تمرینات فنی خود را زیر نظر مربیان تیم ملی انجام می دهند.
در وزن 49 کیلوگرم امید احمدی، 52 کیلوگرم امین محمدزاده، 56 کیلوگرم سجاد محمدپور، 64 کیلوگرم دانا اسماعیل زاده بوکسور عنوان دار کردستانی، 69 کیلوگرم سجاد کاظم زاده، 75 کیلوگرم شاهین موسوی و صادق روحی، 81 کیلوگرم محمد کچویی، 91 کیلوگرم محمد عزیزی، جواد زهروندی و سالار غلامی، مثبت 90کیلوگرم مهدی قربانی، ایمان رمضانپور، جاسم دلاوری و رضا مرادخانی دعوت شوندگان به این مرحله از اردو هستند.
تمرینات اردوی تیم ملی بوکس بزرگسالان کشور صبح و بعدازظهر در خانه بوکس مجموعه ورزشی تختی سنندج برگزار می شود.
باربارو فرناندز خیمنز از کوبا سرمربیگری اردوی تیم ملی بوکس بزرگسالان کشور را برعهده دارد.

** رقابت های تکواندو انتخابی دختران نونهال استان در سنندج پایان یافت
رقابت های تکواندو آزاد جام رمضان دختران نونهال استان در اوزان مختلف به میزبانی سنندج برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
در این رقابت ها 40 تکواندوکار دختر از شهرستان های سنندج، سقز، کامیاران، دهگلان و قروه حضور داشتند و مبارزات خود را در وزن های مختلف به نمایش گذاشتند.
در پایان در اوزان منفی 29 کیلوگرم دلسوز محمد زاده ازسقز، منفی 33 کیلو گرم پرنیا فقیه سلیمانی از سنندج، منفی 37 کیلو گرم سپیده میرزائی از سقز، منفی 41 کیلو گرم سیده هستی محی الدینی از سقز، منفی 44 کیلو گرم کیمیا احمدی ازسنندج، منفی 47 کیلو گرم سیده شکیلا حسینی از سقز، منفی 51 کیلو گرم ژاله علیزاده از سقز، منفی 55 کیلو گرم بیتا غلامی از دهگلان، منفی 59 کیلو گرم سپیده قادری از سنندج و مثبت 59 کیلو گرم زریان کرمی از سنندج عناوین نخست این دوره از رقابت ها را بدست آوردند.
رقابت های تکواندو آزاد روز چهارشنبه 31 خرداد در خانه تکواندو سنندج برگزار و نفرات برتر به بیست و دومین دوره رقابت های قهرمانی کشور که در روزهای 12 تا 15 تیرماه در تهران برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.
7355/6108
**خبرنگار: وریا کرمی/**انتشار دهنده: امید بهمنی
** آگاهی از آخرین اخبار استان کردستان در کانال زیر:
@IRNASANANDAJ
https://telegram.me/joinchat/DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvg
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.