اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، در فینال این مسابقات تیم روستای سلین از توابع بخش هورامان با نتیجه سه بر یک تیم روستای ژریژه از توابع بخش مرکزی را شکست داد و عنوان اول این مسابقات را از آن خود کرد.
رئیس هیئت والیبال شهرستان سروآباد در حاشیه برگزاری فینال این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مسابقات والیبال جام رمضان در شهرستان سروآباد با شرکت 12 تیم از سروآباد و یک تیم از شهرستان مریوان به مدت 6 روز برگزار شد.
محمد طاهر فرخ نژاد ادامه داد: این مسابقات به صورت گروهی هر روز بعد از اذان مغرب در 2 سالن شهید نمکی و سالن ریاست جمهوری برگزار شدند که مسابقات دور مقدماتی آن پنج روز به طول انجامید.
وی اضافه کرد: پس از پایان مسابقات دورمقدماتی، تیم های والیبال سلین، ژریژه، جوانان آکادمی سروآباد و زریبار مریوان به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند که تیم های سلین و ژریژه با شکست حریفان خود به فینال این مسابقات راه یافتند.
وی گفت: در بازی رده بندی تیم زریبار مریوان با نتیجه سه بر 2 تیم جوانان آکادمی سروآباد را شکست داد و عنوان سوم این مسابقات را از آن خود کرد و تیم روستای سلین نیز با اقتدار تیم روستای ژریژه را شکست داده و مقام اول این مسابقات را از کسب کرد.
رئیس هیئت والیبال شهرستان سروآباد اظهار کرد: در طول برگزاری این مسابقات از محمد رسایی، فتاح نیک پی و سیدمحمد حسینی سه نفر از پیشکسوتان والیبال شهرستان های سروآباد و مریوان تجلیل و تقدیر شد.
به گزارش ایرنا، شهرستان سروآباد با 2 بخش مرکزی و هورامان و جمعیتی افزون بر 52 هزار نفری در فاصله 90 کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و 24 کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.
7354/ 3020
**خبرنگار: فرزاد آداک**انتشار دهنده: عبدالله رحمانی
** آگاهی از آخرین اخبار استان کردستان در کانال زیر:
@IRNASANANDAJ
https://telegram.me/joinchat/DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvg
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.