اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، جعفر توان روز دوشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی در فرمانداری دیواندره، افزود: باید در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را با توجه به ظرفیت و امکانات موجود در جامعه تبیین کنیم.
وی اظهار کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و خدمت به آنان باید در اولویت کاری مسئولان شهرستان قرار گیرد.
به گفته وی، باید از امکانات و منابع در اختیار برای خدمت به مردم استفاده کرد چرا که خدمت رسانی به مردم از وظایف یک مدیر موفق است.
وی اضافه کرد: مردم به درستی تشخیص خواهند داد که چه کسی توانایی خدمت به مردم را دارد و در مراحل حساس نیز نظر خود را اعلام می کنند.
فرماندار شهرستان دیواندره برنامه محور بودن را رمز موفقیت و پیشرفت عنوان کرد و گفت: رونق اقتصادی مهمترین برنامه توسعه شهرستان است.
توان ادامه داد: برای توسعه زیرساخت های شهرستان بر اساس مزیت های منطقه ای، برنامه ریزی و بانک اطلاعاتی کاملی از وضعیت شهرستان تهیه خواهد شد.
توان با بیان اینکه بسترها برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در شهرستان فراهم است، گفت: عملیات احداث کارخانه سیمان دیواندره توسط بخش خصوصی به زودی آغاز خواهد شد.
وی در پایان بر استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان و حمایت های ویژه دولت برای اجرایی کردن برنامه های اقتصاد مقاومتی و مشارکت همه جانبه مردم در شهرستان تاکید کرد.
7353/6108
**خبرنگار: منصور محمدی/**انتشار دهنده: امید بهمنی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.