اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی اکبر ورمقانی، روز سه شنبه در جلسه توجیهی نامزدهای شورای اسلامی شهرهای سقز و صاحب در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور افزود: تسلط بر قانون برای تبلیغات نامزدها و حرکت در چارچوب بسیار مهم است.
وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری پیرامون انتخابات شورای شهر عنوان کرد: به فرمایش معظم له، حکومت انتخابی در انتخابات شورا، تحقق پیدا می کند.
او از حضور نامزدها در عرصه رقابت شورای شهرها، تقدیر و تشکر کرد و گفت: اخلاق در فضای مجازی رعایت شود.
عبدالله کریمی، رییس هیات بازرسی انتخابات سقز هم، قانونمداری، امانتداری و شفافیت را از اصول اصلی انتخابات برشمرد و اظهار داشت: 104 بازرس و سربازرس بر انتخابات 29 اردیبهشت نظارت خواهند داشت‌.
فریدون رزمگاه، رییس شورای نگهبان سقز هم با بیان اینکه، رای مردم به فرمایش مقام معظم رهبری، حق الناس است، عنوان کرد: این نهاد انقلابی، در راستای صیانت از آرای مردم از هیچ کوششی دریغ نمی کند.
علیرضا شریفی، رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر نیز با اظهار امیدواری اینکه انتخاباتی سالم در شهرستان سقز برگزار خواهد شد، گفت: در برگزاری انتخابات، برای همه هیات های چندگانه و نامزدها، اصل بر رعایت قانون است.
دادستان سقز هم با بیان اینکه اخلاق در تبلیغات، فراتر از قانون است، از نامزدها خواست تا در فضای مجازی و تبلیغات، از تخریب یکدیگر بپرهیزند.
کیوان جهانی اعلام کرد: شعبه رسیدگی به تخلفات انتخابات شورای شهر، راه اندازی شده است و با متخلفان برخورد می شود.
پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.
7249/6108
**خبرنگار: ابراهیم محمدحسینی/**انتشار دهنده: امید بهمنی
**آگاهی از آخرین اخبار استان کردستان در کانال زیر:
@IRNASANANDAJ
https://telegram.me/joinchat/DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvg
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.