اخبار مرتبط

معاون استانداری کردستان در اولین گردهمایی صمیمی با دانشجویان‌حامی روحانی که در آمفی‌تئاتر کانون امام خمینی(ره)برگزارشد، گفت: برنامه‌ها و اقدامات این دولت درجهت آرامش‌ کشور و رفع تنش‌ها بوده و مردم با رأی دوباره به روحانی زمینه آرامش و توسعه بیشتر را فراهم خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین فیروزی به شرکت مردم کردستان در انتخابات اشاره کرد و افزود:  انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت با حضور حداکثری مردم برگزار خواهد شد.

وی انتخابات ریاست جمهوری را مهم دانست و اظهار داشت: رئیس‌جمهور به‌عنوان رئیس قوه‌ی مجریه دومین فرد کشور و یکی از مدیرانی است که مهم‌ترین مجموعه‌های کشور را اداره می‌کند و در اجرای قانون اساسی مسئولیت دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان با تأکید بر اینکه برنامه کاندیداها بررسی شود گفت: باید برنامه‌های کاندیداهای ریاست جمهوری واقع‌گرایانه و در جهت توسعه کشور باشد.

فیروزی به نقش تشکل‌های مردمی در انتخابات اشاره کرد و گفت : چون در کشور ما احزاب خاصی فعال نیستند تشکل‌های مردمی و تبلیغات جمعی نقش مهمی در سرنوشت انتخابات دارند.

وی با اشاره به نقش فعالین افزود: برای  بهتر شدن اوضاع سیاسی و امنیت جامعه باید با تلاش بیشتر، برنامه‌ها به افراد مختلف شناسانده شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان با تأکید بر اطلاع‌رسانی برنامه کاندیداها از طریق رسانه‌ها به مردم گفت: باید رسانه‌ها نقش اساسی در معرفی برنامه کاندیداها به مردم ایفا نمایند.

فیروزی بابیان اینکه 6 نفر کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری از چهره‌های شناخته‌شده برای مردم در منصب‌های مدیریتی مختلف هستند خاطرنشان کرد: بهترین راه انتخاب مرور کردن عملکردها توسط فعالین سیاسی و مدنی  و دادن اطلاعات به افکار عمومی است.

وی به‌نقد برنامه‌ها اشاره کرد و گفت: باید برنامه کاندیداها توسط کارشناسان و افراد سیاسی و صاحب‌نظر  و نخبگان مورد تجزیه‌وتحلیل قرار گیرد و اطلاع‌رسانی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان به شعار پوپولیستی و عمل‌گرایانه بعضی از افراد کاندید شده اشاره کرد و افزود: این هزینه‌ها نمی‌تواند خرج آموزش عالی، امنیت ، بهداشت و سلامت و اشتغال افراد جامعه شود و زیرساخت‌های دیگر تخریب می‌شود و تورم به سطح بالای خود خواهد رسید.

فیروزی به رقیب هراسی بعضی از مطبوعات و رسانه‌ها اشاره کرد و افزود: نقد و بررسی برنامه‌ها و مقایسه آن‌ها ازنظر شاخص‌های علمی و عملی شدن و نگاه به رقبا، نه‌تنها رقیب هراسی نیست بلکه به‌عنوان تحلیل‌های حوزه سیاست موردتوجه قرار می‌گیرد.

وی آینده کشور را مهم دانست و بیان داشت: همه‌ اقدامات، برنامه‌ها و نقطه نظرات کاندیداها باید بررسی شود و مردم نیز از قابل‌اجرا شدن برنامه‌ها آگاه شوند.

فیروزی با تأکید بر موفقیت‌های دولت روحانی گفت: برنامه‌ها و اقدامات این دولت در جهت آرامش کشور و رفع تنش‌ها بوده است و مردم بارأی دوباره خود به روحانی زمینه آرامش و توسعه بیشتر را فراهم خواهند کرد.

وی افزود: از مهم‌ترین برنامه‌های  دولت روحانی کاهش تورم، اجرای برنامه تحول سلامت مشارکت زنان در تصمیم‌گیری و توسعه در حوزه فرهنگ بوده است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.