اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا بهاالدین رشیدزاده روز پنجشنبه در آیین تجلیل از استادان دانشگاه که به مناسبت روز معلم در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور بانه برگزار شد افزود: همه دانشگاهیان و استادان اهل علم وظیفه دارند نقش تاثیر گذار خود را به جامعه نشان دهند و جامعه را از اهمیت این انتخابات آگاه کنند.
رئیس دانشگاه پیام نور بانه دانشگاهیان و دانشجویان را به شرکت در انتخابات دعوت کرد و افزود: حضور پرشور مردم در این انتخابات سبب اتحاد و همدلی جامعه می شود.
وی اظهار کرد: مردم با اتحاد و همدلی می توانند اصلح ترین و کارآمد ترین کاندیدا را انتخاب و در تعیین سرنوشت جامعه خود شریک شوند.
وی با اشاره به اینکه معلم نخستین الگوی اقتدار و سخنگوی توانای جامعه است، اظهار کرد: معلمان در توسعه و پیشرفت سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه نقش بسیار مهمی ایفا می کنند و همواره به عنوان پیشگامان جامعه در همه زمینه ها نقش ندارند و تاثیر گذار هستند.
وی تحقق جامعه آرمانی را در گرو معلمان شجاع و آگاه دانست و تاکید کرد: تحقق جامعه آرمانی در گرو تلاش معلمان است چراکه معلمان در جامعه بشری از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.
رشیدزاده گفت: در دانشگاه پیام نور بانه یک هزار و 300 دانشجو در 16 رشته تحصیلی مشغول به تحصیل هستند که این دانشجویان آینده سازان این شهر هستند.
رشیدزاده به کمبودها و مشکلات دانشگاه پیام نور بانه اشاره کرد و افزود: در دانشگاه فضای ورزشی و فضای سبز مناسب و امکانات اولیه برای دانشجویان وجود ندارد که این کمبود ها در شان دانشجویان این دانشگاه نیست و امیدواریم با تلاش همه مسئولان این مشکلات و نیازها رفع شود.
وی گفت: دانشگاه پیام نور با 16 رشته تحصیلی 2 نفر عضو هیات علمی دارد که امیداورم با تلاش مسئولان برای هر رشته محل یک عضو هیات علمی داشته باشیم تا بتوانیم خدمت بیشتری ارائه دهیم.
در این آیین از مدرسان دانشگاه پیام نور بانه به مناسبت هفته معلم تجلیل شد. بانه در 242 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.
7469/6108
**خبرنگار: زینب طلایی/ **انتشار دهنده: امید بهمنی
**آگاهی از آخرین اخبار استان کردستان در کانال زیر:
@IRNSANANDAJ
https://telegram.me/joinchat.DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvg
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.