اخبار مرتبط

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان اعلام کرد: جشنواره نشاط و امید جوانان در شهرستان سنندج به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان و همکاری مجمع سازمان های مردم نهاد استان برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، هیرش رضایی اظهار داشت:جشنواره نشاط و امید جوانان در ادامه برنامه‌های فرهنگی کردستان به میزبانی شهر سنندج برگزار می شود.

وی گفت: جشنواره های نشاط و امید جوانان در کلیه شهرستان های تابعه استان کردستان با محوریت ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین جامعه برگزار می شود.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در ادامه تصریح کرد: سومین جشنواره نشاط و امید جوانان با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در شهر سنندج انجام می گیرد.

وی افزود: این جشنواره روز شنبه 16 اردیبهشت ماه با حضور مسئولان و جمع کثیری از مردم و جوانان شهرستان سنندج در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

هیرش رضایی به برگزاری برنامه متنوع و مفرح در این جشنواره اشاره کرد و اظهار داشت: موسیقی محلی کوردی و عرفانی، دف نوازی و تئاتر در این جشنواره به صورت منظم اجرا می شود.

رضایی گفت: جشنواره نشاط و امید جوانان تاکنون در شهرستان های سقز و بانه برگزار شده است که بعد از سنندج به زودی در شهرستان های سروآباد و کامیاران برگزار خواهد شد.

وی در پایان عنوان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره ها ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین جامعه و جوانان می باشد و یکی اولویت های مهم معاونت فرهنگی و امور جوانان است که در سطح استان کردستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.