اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، کورش باتمانی شامگاه سه شنبه در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی مراسم هفته کار و کارگر با اشاره به اینکه کارگران از مهره های کلیدی تولید در کشور هستند افزود: باید برای حل مشکلات معیشتی کارگران برنامه داشته باشیم و به فکر رفاه کارگر و سلامتی وی باشیم.
وی با اشاره به ظرفیت های عظیم کشاورزی و گردشگری کامیاران اظهار کرد: از این پتانسیل های شهرستان باید در جهت توسعه و رشد منطقه و حل معضل بیکاری جوانان استفاده شود.
باتمانی کارگران را نگه‌دارندگان اصلی‌ترین ستون اقتصاد مملکت دانست و اضافه کرد: این قشر قبل از هر چیز ستون ایجاد رفاه برای آحاد مردم هستند.
در ادامه معاون فرماندار شهرستان کامیاران با تبریک فرا رسیدن این هفته به کارگران و زحمتکشان جامعه گفت: مسئولان شهرستان کامیاران از سرمایه گذاری در بخش های مختلف از جمله کشاورزی و گردشگری که منجر به تولید و اشتغال برای بیکاران شهرستان شود حمایت می کنند.
عطاالله فرهادی تولید را منجر به قطع وابستگی به کشورهای خارجی دانست و افزود: کارگران که پیشروان عرصه تولید هستند نقش بسزایی در این امر دارند و باید در تولید خلاقیت و نوآوری را در اولویت قرار دهند.
به گفته او اگر مشکل بیکاری در کشور حل شود شاهد برخی از ناهنجاری ها که در اثر بیکاری به وجود می آید نخواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه همه پیشرفت های حاصل در مسیر زندگی نشات گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه ورزی است اظهار کرد: در هر جامعه ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود توسعه و پیشرفت، رونقی دوچندان خواهد گرفت.
به گزارش ایرنا، روز جهانی کارگر یک جشن و مراسمی کارگری است که هر ساله در اول ماه مه همزمان با 11 اردیبهشت در ایران از سوی طبقات کارگر برگزار می شود.
کامیاران در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.
7349/6108
**خبرنگار: ژاله گرگانی/ **انتشار دهنده: امید بهمنی
**آگاهی از آخرین اخبار استان کردستان در کانال زیر:
@IRNASANANDAJ
https://telegram.me/joinchat/DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvg
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.