اخبار مرتبط

آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی، روز سه شنبه در حاشیه تجمع مردم سنندج بر ضد سیاست خصمانه آمریکا علیه سپاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دشمنی آمریکا با کشورمان و سپاه پاسداران موضوع جدیدی نیست و در طول سال های گذشته نیز وجود داشته است.
وی با اشاره به اینکه آمریکا در طول چهل سال گذشته، دولت، مردم و نیروهای مسلح کشورمان را مورد تهدید، تحریم و هجمه های مختلف قرار داده است، افزود: استکبار تاکنون نتوانسته اراده ملت ایران را ضعیف کند و در آینده هم غلطی نمی تواند بکند.

** توطئه های آمریکا به بمبست خورده است
فرمانده لشکر 28 پیاده ارتش جمهوری اسلامی در کردستان نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن محکومیت اقدام اخیر دولت آمریکا اظهار داشت: مگر می شود نیروی مسلح کشوری در ردیف گروه تروریستی قرار گیرد.
امیر سرتیپ سعید اثنی‌ عشری با بیان اینکه طبق فرموده امام (ره) اگر سپاه نبود کشور هم وجود نداشت، افزود: این دیدگاه نشان از جایگاه مهم سپاه، قدرت این نیروی مردمی و عصبانیت آمریکا از توان بالای سپاه دارد.
وی یادآور شد: اقدام رئیس جمهوری آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران، نشان می دهد توطئه های آنان به بن بست خورده و این ترفند هم به لطف الهی جز شکست نتیجه ای برای شان ندارد.
فرمانده لشکر 28 پیاده کردستان با بیان اینکه نیروهای مسلح ستون فقرات کشور هستند، اضافه کرد: همه مردم و مسئولان از سپاه حمایت می کنند و این بیان کننده اهمیت این نیرو در کشور است.
امیر سرتیپ اثنی عشری، هدف از ایجاد سپاه را خدمت به مردم و حفظ کشور در برابر دشمنان دانست و یادآور شد: این اقدام رئیس جمهور آمریکا بازی سیاسی و خود شیرینی برای صهیونیست ها است.
6108/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.