اخبار مرتبط

مسعود روحانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این سامانه که از 20 اسفند 97 در استان راه اندازی مجدد شده هر روز از ساعت 9:30 تا 11:30دقیقه با شماره تلفن 111 بطور مستقیم به عنوان پلی بین مردم با مسئولان فعال است.
وی با اشاره به اینکه براساس برنامه ریزی ها این سامانه در سال جاری با قدرت بیشتری فعالیت می کند افزود: با توجه به تجربه یک دوره 20 روزه سرور اصلی این سامانه در نهاد ریاست جمهوری مستقر و کلیه تماس‌ها قابلیت ضبط و آنلاین بودن را دارند.
روحانی اضافه کرد: پس از اتمام تماس در صورت نیاز به ثبت درخواست، کد پیگیری 12 رقمی برای درخواست کننده صادر می شود که در سراسر کشور قابلیت پیگیری دارد.
وی اظهار داشت: با توجه به جدول اطلاع رسانی و اعلام حضور مسئولین در تاریخ و زمان های مشخص، انتظار می رود مردم استان مسائل و مشکلات خود را متناسب با پاسخگویی مدیر کل دستگاه اجرایی مربوطه مطرح کنند.
مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان گفت: بیان مشکلات بصورت مستقیم با مسئول دستگاه اجرایی، کاهش مراجعات مردمی، صرفه جویی در وقت شهروندان و دسترسی آسان مردم بدون مراجعه مستقیم به ادارات از جمله مزایای راه اندازی سامانه سامد است.
وی افزود: این سامانه در گام اول برای افزایش رضایت مندی مردم طراحی شده و در گام بعدی اطمینان بخشی به ارباب رجوع است که کارها پیگیری ونتایج به اطلاع مردم می رسد.
سامانه سامد نوعی میز خدمت است که مردم بدون مراجعه حضوری به ادارات دولتی می توانند کارهایشان پیگیری کنند.
7349 / 3034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.