اخبار مرتبط

سرگرد علی اصغر عزیزی فر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 10 دستگاه ماشین آلات مهندسی و راهسازی شامل بولدوزر، کمپرسی و بیل مکانیکی از 15 فروردین به منطقه کوهدشت و روستاهای اطراف آن اعزام شده است.
وی اضافه کرد: 100 گروه جهادی در استان هم برای حضور در مناطق سیل زده لرستان اعلام آمادگی کرده اند که به محض بازگشایی راه ها به این منطقه اعزام می شوند.
سرگرد عزیزی افزود: فردا سه شنبه یک گروه جهادی درمانی شامل پزشک عمومی، پزشک زنان، پزشک کودکان، کارشناس بهداشت محیط و پرستار به همراه داروهای مورد نیاز به استان لرستان اعزام خواهد شد.
وی یادآور شد: روز 14 فروردین گروهی از اعضای بسیج سازندگی با حضور سردار فلاح جانشین سپاه بیت‌المقدس و کارشناسان برای بازدید و ارزیابی کمک های مورد نیاز به منطقه کوهدشت عزیمت کرد.
در اثر سیل روز دوشنبه 12 فروردین در لرستان رودخانه های این استان در شهرستان های پلدختر، معمولان، خرم آباد و درود طغیان و سد مروک درود نیز سرریز کرد.
برآورد اولیه از خسارت سیل اخیر در لرستان 15 هزار میلیارد ریال است و بر اساس اعلام پزشکی قانونی تاکنون 15 نفر در این سیل جان خود را از دست داده اند.
6108/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.