اخبار مرتبط

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی در دیدار فرمانده انتظامی و روسای پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی کردستان اظهار داشت: کردستان می تواند با بهره از این امنیت به شرایط توسعه ای بهتری دست یابد.
وی با تقدیر از تلاش ها و زحمات شبانه روزی کارکنان انتظامی در راستای تامین امنیت مسافران نوروزی افزود: عملکرد مثبت پلیس باعث اعتماد هر چه بیشتر مردم یک سرمایه مهم به این مجموعه است.
آیت الله حسینی شاهرودی وضعیت مطلوب کنونی امنیت در کردستان را مرهون تلاش کارکنان سخت کوش انتظامی دانست و اضافه کرد: پلیس توانست شرایط مناسبی برای مسافران نوروزی در استان فراهم کند.
نماینده ولی فقیه در کردستان ضمن طلب مغفرت و رحمت الهی برای جانباختن تعدادی از هموطنان در این سیل گفت: وقوع سیل اخیر در کشور یک امتحان و آزمایش الهی است.
فرمانده انتظامی کردستان نیز گفت: نیروی انتظامی با همکاری سایر دستگاه های متولی وظایف خود را در تمام ماموریت های سال 97 به خوبی انجام داد.
سردار علی آزادی با اشاره به ابلاغ شعار سال «رونق تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: این موضوع با تمام توان در دستور کار انتظامی استان قرار خواهد داشت و برهمین اساس، تمام دستگاه ها از جمله نیروی انتظامی تلاش خود را برای مبارزه با ورود کالای خارجی قاچاق و عرضه آن در بازار بکار می گیرند.
وی اضافه کرد: در مدت دو هفته تعطیلات نوروزی حدود 60 میلیارد ریال کشفیات کالای قاچاق داشته ایم که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 55 درصد افزایش داشته است.
سردار آزادی با قدردانی از حمایت های مستمر نماینده ولی فقیه در استان و سایر دستگاه های اداری، نظامی و امنیتی از مجموعه انتظامی کردستان یادآور شد: امیدواریم اقدامات امسال نیز از سال قبل بیشتر باشد و ما در راستای خدمات رسانی و حل مشکلات در خدمت مردم باشیم.
6108/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.