اخبار مرتبط

حیدر مرادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروز 98 فیلم های متری شش و نیم، زندانی ها، ژن خوک، تختی، چهار انگشت، رحمان 1400 و آهوی پیشونی سفید 3 در پردیس سینمایی بهمن سنندج اکران شد.
وی با بیان اینکه در این مدت بیش از 15 هزار نفر این فیلم ها را به تماشا نشستند، افزود: در این میان بیشترین مخاطب به ترتیب مربوط به فیلم های رحمان 1400 به کارگردانی منوچهر هادی و متری شش و نیم به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی بود.
مدیر امور سینمایی حوزه هنری کردستان اضافه کرد: همچنین در این ایام فیلم های متری شش و نیم و زندانی ها در سینما آزادی بیجار اکران شد که سه هزار نفر این 2 فیلم به تماشا نشستند.
وی یادآور شد: براساس برآوردهای انجام شده بیشترین درصد مخاطبان فیلم های پردیس سینمایی بهمن سنندج مردم بومی کردستان بودند که نشان می دهد مردم این منطقه به تماشای فیلم در سالن های سینما علاقه دارند.
مرادی با بیان اینکه پردیس های سینمایی حوزه هنری استان جزو پر مخاطب ترین سینماهای کشور در این ایام بودند ابراز امیدواری کرد، این استقبال بی نظیر مردم فرهنگ دوست در روزها و ماه های آینده نیز تداوم داشته و شاهد ثبت رکوردهای دیگری از جلب رضایت مخاطبان و حضور گسترده آنان در سینما باشیم.
به گزارش ایرنا، در حال حاضر پردیس سینمایی بهمن سنندج با ظرفیت 759 صندلی با سه سالن نمایش فیلم و سینما آزادی بیجار با ظرفیت 285 صندلی در یک سالن نمایش فیلم در سانس های مختلف فیلم های برتر سینمای ایران را به نمایش می گذارند.
7348/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.