اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته با محکوم کردن اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم غاصب صهیونیستی بر بخشی از بلندی های جولان، اظهار داشت: این منطقه بخشی از سوریه و متعلق به مردم این کشور است و این اقدام غیرقانونی و توهین و خیانت به همه مسلمانان است.
وی افزود: قرار دادن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی از دیگر اقدامات این مرد دیوانه است البته همه مسلمانان جهان ضمن محکوم کردن اقدامات او، از مجامع بین المللی می خواهند جلوی این قبیل اقدامات را بگیرند.
امام جمعه سروآباد اضافه کرد: رئیس دولت آمریکا، منطقه خاورمیانه و سایر کشورهای آفریقایی و اسلامی را دچار فتنه و آشوب کرده و افزایش قتل و کشتار و گسترش تروریست در جهان نتیجه اقدامات او و حامیانش است.
وی با اشاره به وقوع سیل در برخی استان های شمالی کشور گفت: هموطنان ما در استان های گلستان و مازندران در اول سال با حادثه وقوع سیل روبرو شدند و این حادثه غیر مترقبه باعث بی خانمان شدن بسیاری از مردم و جان باختن شماری دیگر شد.
ماموستا حسینی یادآور شد: اکنون وظیفه همه ملت ایران بویژه مردم استان کردستان است که به یاری هموطنان سیل زده خود بشتابند و کمک های خود را برای آنها جمع آوری و تحویل کمیته امداد و هلال احمر دهند.
وی به هشدار هواشناسی در خصوص شرایط نامساعد جوی در روزهای آینده نیز اشاره کرد و گفت: مردم به هشدارهای سازمان هواشناسی توجه کنند و از رفتن به کنار رودخانه ها و نزدیک شدن به مکان هایی که احتمال وقوع سیل دارد خودداری کنند تا شاهد حوادث تلخی نباشیم.
امام جمعه سروآباد در پایان مسلمانان را به کسب تقوای الهی سفارش کرد و افزود: آنچه که باعث رستگاری انسان مسلمان در دنیا و آخرت می شود و زمینه سعادت دنیوی و اخروی او را فراهم می کند، کسب تقوای الهی است.
شهرستان سروآباد با 2 بخش مرکزی و هورامان و جمعیتی بیش از 50 هزار نفر در فاصله 90 کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و 24 کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.
7354/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.