اخبار مرتبط

ناصربحری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تعاون روستایی شهرستان به منظور تنظیم، حفظ آرامش بازار و کمک به خانوارها، برنامه توزیع کالاهای اساسی را به عنوان مباشر در دستور کار خود دارد.
بحری گفت: با توجه به افزایش قیمت برخی کالاهای اساسی و کاهش قدرت خرید مردم، تعاون روستایی دیواندره با همکاری و هماهنگی واحد تنظیم بازار جهاد کشاورزی و از طریق اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی اقدام به توزیع10 تن کیلوگرم گوشت قرمز منجمد وارداتی (برزیلی) و یک تن گوشت سرد، 196 تن برنج وارداتی تایلندی و 35 تن شکر کرد.
بحری افزود: برنج تایلندی با قیمت مصوب هر کیلوگرم 48هزار ریال، گوشت قرمز منجمد برزیلی با قیمت هر کیلوگرم 305 هزار ریال و شکر با قیمت هر کیلوگرم 35 هزار ریال از طریق فروشگاه زنجیره ای اترک وابسته به تعاون روستایی شهرستان دیواندره توزیع شد.
رییس تعاون روستایی شهرستان دیواندره با اشاره به اینکه این اقلام اساسی ارزان تر از قیمت بازار توزیع می شوند،گفت: جهت توزیع عادلانه در بین مردم به هر خانوار فقط یک بسته گوشت قرمز منجمد و 10 کیلوگرم برنج تحویل داده است.
بحری اظهارداشت: 60 تن میوه برای تنظیم بازار شب عید که شامل 25 تن سیب هرکیلو 57 هزار ریال و 35 تن پرتقال هر کیلو 35 هزار ریال بین مردم توزیع شد.
وی گفت: در هر زمان که سهمیه مربوط به کالاهای اساسی شهرستان از جانب ستاد تنظیم بازار مدیریت جهاد کشاورزی استان کردستان اعلام شود، تعاون روستایی در اسرع وقت نسبت به تهیه اقلام مورد نیاز و توزیع آن اقدام خواهد کرد.
به گزارش ایرنا، توزیع اقلام به نرخ دولتی یکی از برنامه های مهم دولت برای کنترل قیمت کالاهای اساسی است که هم اکنون بیش از 25 کالا در کشور شامل این برنامه قرار دارد.
شهرستان دیواندره با جمعیت 80هزار نفری در جنوب غربی شهرسنندج قرار دارد.
7353 / 3034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.