اخبار مرتبط

استاندار کردستان بر آمادگی همه دستگاه‌ها ونهادها برای مقابله با سوانح و اتفاقات احتمالی طی روزهای آینده تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، بهمن مرادنیا در چهارمین جلسه ستاد مدیریت بحران استان که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی، معاونت هماهنگی امور عمرانی، شهردار و مقامات نظامی و انتظامی برگزار شد، بر آمادگی کامل همه دستگاه‌ها تاکید کرد و گفت: ضرورت دارد همه دستگاه‌ها و نهادها آمادگی کامل برای مقابله با سوانح و اتفاقات احتمالی ناشی از بارندگی‌ها را طی روزهای آینده داشته باشند.

وی با بیان اینکه همزمان با مرکز استان، مدیریت بحران استان نباید از دیگر شهرستان‌ها و روستاها غافل باشد یادآوری کرد: فرمانداران از ظرفیت‌های موجود دستگاه‌های نظامی و انتظامی برای رفع مشکلات و موانع استفاده کنند.

مرادنیا همچنین بر ضرورت آمادگی کامل دستگاه‌ها، ادارات و شهرداری‌ها تاکید کرده و بیان کرد: همه تمهیدات باید به شکلی اندیشیده شود که در هنگام وقوع حوادث و سیلاب غافلگیر نشویم.

استاندار کردستان در ادامه سخنان خود بر علاج واقعه قبل از وقوع حوادث تاکید و اضافه کرد: قبل از ایجاد هر اتفاقی لازم است موانع شناسایی و نسبت به حل موانع و مشکلات اقدام شود.

وی تصریح کرد: شهرداری سنندج نقاط آسیب‌زا را شناسایی، مشکلات موجود در سطح خیابان و معابر را برطرف و نسبت به استقرار امکانات در نقاطی که احتمال وقوع سیلاب وجود دارد اقدام کند.

در این جلسه مقامات و فرماندهان نظامی و انتظامی استان وعده دادند در کنار شهرداری‌ها و دیگر دستگاه‌های اجرایی همه امکانات و تجهیزات خود را برای رفع مشکلات احتمالی بکار خواهند گرفت.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.