اخبار مرتبط

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس سید احسن علوی در دیدار با فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در بین همه سازمان ها و نهادها بیشترین ارتباط و مراودات روزمره با مردم را دارد اظهار داشت: حجم بالای این مراودات موجب افزایش سطح تعامل پلیس با مردم شده است.
وی حضور محسوس و نامحسوس پلیس در جاده ها و معابر درون شهری را موجب امنیت و احساس امنیت در بین مردم دانست و تاکید کرد: مردم با وجود پلیس احساس امنیت می کنند و این مایه افتخار و سربلندی نیروی مقتدر انتظامی است.
علوی با تقدیر از تلاش ها وخدمات خالصانه پلیس در ارائه خدمات به مردم و مسافران نوروزی گفت: خدمات شایسته نیروی انتظامی موجب مقبولیت ومحبوبیت هرچه بیشتر این نیروی خدمتگزار در بین مردم می شود.
نماینده مردم سنندج ، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح ها و اقدامات هدفمند و تاثیرگذار پلیس موجب ارتقا شاخص های امنیتی در کردستان شده و امروز جای جای این استان محل امنی برای رشد وسرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.
وی اضافه کرد: به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از تخصیص اعتبارات و مصوبات مربوط به حوزه های انتظامی و امنیتی در مجلس شورای اسلامی دفاع خواهیم کرد و حمایت خود را از این طرح ها اعلام می کنیم.
نماینده مردم سنندج ، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی نیروی انتظامی را نیروی جهادی و انقلابی و با تمام وجود در خدمت مردم دانست و خاطر نشان کرد: رمز موفقیت این نیرو روحیه جهادی و انقلابی کارکنان است.
فرمانده انتظامی استان کردستان نیز در این دیدار حمایت مردم و مسئولان از اقدامات و تلاش های پلیس برای ارتقا امنیت جامعه را سرمایه ای برای این نیروی خدمتگزار دانست و افزود: اساس ماموریت ما پاسخگویی به مطالبات مردمی است.
سردار علی آزادی پلیس ایران اسلامی را پلیس پاسخگو دانست وتاکید کرد: همه فرماندهان ومسئولان انتظامی استان در هر شرایط پاسخگوی مطالبات مردمی خواهند بود چراکه خود را از مردم وبا مردم می دانیم .
فرمانده انتظامی کردستان با ارائه گزارشی از وضعیت امنیتی استان، از حمایت ها و پشتیبانی های نمایندگان مردم استان کردستان در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد.
6108
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.