به گزارش خبرنگار ایرنا، این نمایشگاه عصر یکشنبه در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج با حضور جمعی از علاقه مندان به هنر نقاشی گشایش یافت که در آن 93 اثر نقاشی مداد رنگی در معرض علاقه مندان قرار گرفته است.
خالقان آثار این نمایشگاه هنرمندانی 60 تا 82 ساله هستند که در مرحله دوم زندگی خود در مرکز سالمندان آرا به نقاشی روی آورده و حرف های دل خود را به زبان تصویر به مخاطبان خود گفته اند.
مربی نقاشی این هنرمندان در حاشیه برپایی نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: 30 هنرمند این مرکز در مدت چهار ماه فعالیت خود موفق به خلق این آثار شده اند هرکدام نگاه خود از موضوعات را به تصویر کشانده اند.
سها آزادتبار اضافه کرد: طبیعت بیشترین طیف موضوعات نقاشی این هنرمندان است که رنگ آمیزی و طرح های آن آمیخته ای از ذهنیات سالمندان و دیدگاه و باور آنها به عناصر طبیعت است.
وی افزود: این نمایشگاه با عنوان ویله دل به معنی آیینه دل نامگذاری شده چرا که هنرمندان در تصاویر خود باورها و حرف های دل خود را بر روی تصویر آورده اند.
وی اظهار داشت: این نمایشگاه به همت مرکز سالمندان آرا دایر شده و همه روز از ساعت 10 تا 12 و 16 تا 20 در پردیس سینمایی بهمن سنندج میزبان علاقه مندان است.
3034 / 7349
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.