اخبار مرتبط

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های منطقه کردستان، فریدون یاسمی با بیان اینکه تخصیص سهمیه سوخت بخش کشاورزی براساس سطح زمین زیر کشت و تعداد ادوات کشاورزی انجام می شود، افزود: از این میزان سوخت توزیعی بیش از 10 میلیون لیتر آن مربوط به واحدهای تولیدی کشاورزی بود.
وی از افزایش 12 میلیون لیتری مصرف سوخت ادوات کشاورزی در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد و یادآور شد: برنامه ریزی و تعامل بسیار خوبی با سایر ادارات برای تامین سوخت بخش کشاورزی انجام و در هر شرایطی سوخت مورد نیاز کشاورزان و صاحبان واحد‌های تولیدی را تامین می کنیم.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان به اختصاص سهمیه 108میلیون لیتری سوخت به بخش کشاورزی استان در سال 98 اشاره کرد و گفت: از این میزان 100 میلیون لیتر به ادوات کشاورزی و هشت میلیون لیتر آن نیز به واحدهای تولیدی اختصاص یافته است.
یاسمی به اجرای طرح راستی آزمایی ادوات کشاورزی در سطح استان و آمادگی این شرکت برای اجرای طرح الکترونیکی توزیع سوخت این بخش اشاره و اضافه کرد: در صورتیکه سال آینده زراعی زمین‌های بیشتری مورد کشت قرار گیرد، 10 درصد به میزان سهمیه اختصاص یافته اضافه می ‌شود.
در استان کردستان 66 جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و 52 باب جایگاه CNG در بخش عرضه سوخت مورد نیاز به مردم خدمات رسانی می کنند.
7355 / 3034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.