اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا محمد فلاحی یکشنبه شب در جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: تیم های گشت و بازرسی تا پایان تعطیلات نوروزی به صورت ویژه بر بازار نظارت می کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به فضای تبلیغاتی منفی، برخی شهروندان را نسبت به بازار و نبود ثبات قیمت کالاهای اساسی نگران کرده بر همین اساس نظارت بر بازار به همکاری و هماهنگی مردم نیاز دارد.
فلاحی گفت: در ایام تعطیلات نوروزی علاوه بر گشت های نظارت بر بازار گشت های بهداشتی نیز بر مکان های عمومی، رستوران ها، فروشگاه های مواد خوراکی و فروشگاه های لوازم بهداشتی و آرایشی به صورت ویژه نظارت می کنند.
فرماندار بانه اظهار داشت: در راستای تنظیم بازار و مبارزه با گران فروشی در ایام تعطیلات نوروزی 150 تن میوه (سیب و پرتقال)، 50 تن شکر، 15 تن مرغ منجمد و 110 تن برنج در بازار توزیع می شود.
وی افزود: برای جلوگیری سوء استفاده برخی افراد سود جو و گرانی قیمت شیرینی در 6 ماه گذشته 43 تن شکر در بین قنادی های شهرستان توزیع شده است.

**سرعت گیرهای مسیر روستای سبدلو باید اصلاح شود
فرماندار بانه امروز در جلسه شورای ترافیک شهرستان نیز گفت: سه سرعت گیر مسیر روستای سبدلو با طراحی غیر اصولی باعث ایجاد مشکلات در این مسیر شده است که باید اصلاح شود.
فلاحی اظهار داشت: باید در سرویس ناوگان حمل و نقل درون شهری از سرویس اینترنتی استفاده شود و خودروی ثبت تخلفات نیز برای جلوگیری از تخلفات در سطح شهر بیشتر فعال شود.
فلاحی تاکید کرد: لکه گیر خیابان ها باید تا قبل از شروع تعطیلات نوروزی انجام شود و ترافیک خیابان صلاح الدین ایوبی و شهدا نیز کنترل شود.
در ادامه این جلسه رئیس پلیس راهور بانه وانت های میوه فروش را عامل ایجاد اختلال و بی نظمی در ترافیک شهری دانست و گفت: این خودروها باید جمع آوری و فضای مناسب در اختیار آنها قرار بگیرد.
سرهنگ سیروس عمید افزود: بیشتر تصادف در بانه ناشی از انحراف و تجاوز است در راستای کاهش این تصادفات ها اصلاح نقاط حادثه خیز به شهرداری پیشنهاد شده است.
به گزارش ایرنا، سال گذشته 18 نقطه حادثه خیز در شهر بانه شناسایی شد و بیشتر تصادفات داخل شهری آن مربوط به موتور سیکلت سواران است.
روستای سبدلو با 600 خانوار جمعیت در پنج کیلومتری بانه واقع شده است.
شهرستان مرزی بانه با 158 هزار نفر جمعیت در 270 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.
7469 / 3034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.