اخبار مرتبط

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان سید محسن علوی روز شنبه اظهار داشت: این استان با تمام امکانات آماده استقبال و پذیرایی از گردشگران و مسافران نوروزی است.
وی از هموطنان دعوت کرد به کردستان سفر کرده و از جاذبه های تاریخی و فرهنگی این استان دیدن کنند.
علوی با اشاره به اینکه گردشگری رویداد محور، از درآمدزاترین نوع گردشگری است، اضافه کرد: سال گذشته با برپایی 'جشن نوروز' به عنوان بزرگترین و مهمترین رویداد کردستان در استادیوم 22 گولان سنندج این شرایط فراهم شد تا کردستان نیز از این بخش مهم در صنعت گردشگری بهره مند شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ضمن تشکر از همکاری ها و پشتیبانی های اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر استان در برگزاری جشن های نوروزی افزود: اطلاع رسانی رکن اصلی در جذب گردشگر به استان است.
وی با اعلام برنامه های اجرایی این اداره کل و معرفی استان افزود: برگزاری تورهای مختلف آشناسازی دفاتر خدمات مسافرتی فعال کشور با جاذبه های مختلف استان، حضور در جشنواره ها و نمایشگاه های داخلی و خارجی و برگزاری شب های فرهنگی گوشه ای از اقدامات بوده که برای معرفی هرچه بهتر و بیشتر پتانسیل ها و جاذبه های کردستان صورت گرفته است.
سید محسن علوی یادآور شد: آثار و بناهای تاریخی، موزه های استان و سایر جاذبه ها آماده بازدید گردشگران داخلی و خارجی طی ایام تعطیلات نوروز سال 98 است.
6108 / 3034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.