اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مرحله برگشت نیمه نهایی مسابقات والیبال لیگ دسته یک قهرمانی باشگاه های کشور عصر پنجشنبه در سالن 6 هزار نفری شاهدیه یزد و در حضور تعداد زیادی تماشاگر بین راه یاب ملل مریوان و شهداب یزد برگزار شد.
شاگردان آرش صادقیانی در تیم راه یاب ملل مریوان در این بازی حساس در سه ست متوالی از میزبان خود شکست خوردند این دومین بازی دو تیم برای حضور در فینال و راه یابی به لیگ برتر والیبال بود.
تیم راه یاب ملل مریوان با این شکست فرصت فینالیست شدن را از دست داد اما در صورت پیروزی در بازی سوم که 13 اسفند در مریوان برگزار می شود ضمن حضور در فینال جواز حضور در لیگ برتر والیبال را در فصل آینده به دست خواهد آورد.
تیم راه یاب ملل مریوان در ست اول این مسابقه 25 بر 20، در ست دوم 25 بر 23 و در ست سوم نیز 52 بر 23 نتیجه را به حریف قدرتمند خود واگذار کرد.
اینک هر دو تیم دارای یک برد هستند و بازی سوم تکلیف تیم صعود کنده به فینال لیگ یک و کسب جواز حضور در رقابت های فصل آینده لیگ برتر روشن می کند.
راه یاب ملل مقتدرانه 13 بازی متوالی را با پیروزی پشت سر گذاشت و در بازی چهاردم اولین شکست خود را در رقابت های این فصل لیگ یک تجربه کرد.
به گزارش ایرنا، والیبال لیگ دسته یک قهرمانی باشگاه های کشور در چهار گروه به ‌صورت دوره‌ای و رفت ‌و برگشت برگزار شد و تیم های اول و دوم به مرحله دوم صعود کردند.
در گروه یک تیم های میلاد نور رامسر، نماینده نور، شهروند نکا، توپکا بابلسر و ژلانو آق قلا و در گروه دوم نیز تیم های افق قم، مقاومت تهران بزرگ، شهدای رامسر، شهرداری کرج و ملوان حضور داشتند.
همچنین در گروه سوم، تیم های نماینده اراک، راهیاب ملل مریوان، نماینده اصفهان، کاشی کاژه کرمانشاه، شهرداری قزوین و مقاومت مهاباد و در گروه چهارم نیز تیم های شهداب یزد، صنایع یزد، خاتم جوان اردکان، لاستیک بارز کرمان و مرزداران سیستان و بلوچستان هم ‌گروه بودند.
تیم های اول تا چهارم گروه‌های یک و دو و گروه‌های سه و چهار به ‌صورت ضربدری با یکدیگر رقابت کرده و در نهایت چهار تیم برتر به‌صورت متمرکز مرحله نهایی را برگزار می‌کنند، 2 تیم برتر دیدارهای نیمه نهایی راهی لیگ برتر باشگاه‌های کشور در فصل آینده (1398) خواهند شد.
باشگاه راه یاب ملل اکنون از 2 تیم والیبال و یک تیم فوتبال بانوان حمایت می کند که تیم های والیبال در لیگ دسته یک و تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر حضور دارند.
7354/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.