اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، امیر جشمید نژاد روز سه شنبه اظهار داشت: افزایش سفرهای درون شهری در اسفند ماه باعث افزایش ترافیک در خیابان های هسته مرکزی شهری می شود و تنها راهکار کاهش آن استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی است.
وی افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده، ناوگان اتوبوسرانی هر روز از ساعت 6صبح تا 19:30 شب در تمام خطوط و در میدان آزادی تا ساعت 20 شب اقدام به جابجایی شهروندان می کنند.
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج اضافه کرد: در این ایام 84 دستگاه اتوبوس در 27 خط درون شهری و حومه آماده خدمت رسانی و جابجایی شهروندان هستند.
وی با بیان اینکه ناوگان اتوبوسرانی تنظیف و شستشو شده و تلاش می شود خدمات مطلوب تری به شهروندان ارائه شود، گفت: هر روز 400 دستگاه تاکسی کشیک هم تا پایان اسفند تعیین شده اند که تعداد 200 دستگاه در میدان انقلاب و 200 دستگاه نیز در میدان آزادی تا ساعت 20 اقدام به جابجایی شهروندان خواهند کرد.
جمشیدنژاد یادآور شد: گشت های نظارت و بازرسی به صورت ویژه در این ایام بر عملکرد و خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی در سطح شهر نظارت می کنند ضمن اینکه شهروندان می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با سامانه پیامکی 100002040 با ما در میان بگذارند.
شهر سنندج مرکز استان کردستان حدود 500 هزار نفر جمعیت دارد.
7348/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.