اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، امیر جمشید نژاد روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از این تعداد اتوبوس، 14 دستگاه اتوبوس برای مسدود کردن خیابان های منتهی به میدان آزادی و میدان انقلاب در اختیار راهنمایی و رانندگی قرار می گیرد.
وی گفت: 1357 دانش آموز در روز 22 بهمن سرود جمهموری اسلامی را اجرا می کنند که 36 دستگاه از این اتوبوس ها برای جابجایی این دانش آموزان اختصاص پیدا کرده است.
رئیس سازمان حمل ونقل بار ومسافر شهرداری سنندج افزود: پس از پایان راهپیمایی تمام خطوط اتوبوسرانی در سطح شهرفعال شده و آماده جابجایی شهروندان هستند.
وی با بیان اینکه همچنین در راستای هرچه بشکوهتر برگزار کردن راهپیمایی 22 بهمن امسال تمام معابر محل برگزاری راهپیمایی شستشو داده می شود، اظهار داشت: اکیپ خدمات شهری نیز در حین برگزاری مراسم در آماده باش بوده و در پایان نسبت به پاکسازی محل برگزاری اقدام می کنند.
بهمن 1357 رژیم طاغوت پس از 57 سال ظلم و ستم متلاشی شد و انقلاب اسلامی مردمی ایران با رهبری امام راحل به پیروزی رسید.
هر سال در چنین روزی مردم ایران اسلامی برای قدردانی از شهدای انقلاب و برگزاری جشن پیروزی انقلاب در راهپیمایی سراسری این روز شرکت می کنند.
براساس برنامه ریزی های انجام شده راهیپمایی یوم الله 22بهمن امسال روز دوشنبه همزمان با سراسر کشور ساعت 10صبح در استان کردستان برگزار می شود.
7348 / 3034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.