اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهمن مرادنیا روز یکشنبه در آیین بهره برداری از طرح گازرسانی به روستای نگل شهرستان سنندج اظهار داشت: این تسهیلات فرصت مناسبی برای اشتغالزایی در بخش های مختلف به ویژه کشاورزی است.
وی با اشاره به اینکه 250 میلیارد ریال یارانه سود تسهیلات بانکی به متقاضیان اشتغال پرداخت می شود، افزود: از این رقم 130 میلیارد ریال آن به بخش کشاورزی و بقیه به بخش صنعت پرداخت می شود.
استاندار کردستان به مشکلات بخش کلاترزان شهرستان سنندج اشاره کرد و گفت: در بحث تامین آب شرب کارهای خوبی انجام شده و در حوزه دفع فاضلاب نیز پیگیری های لازم در حال انجام است.
مرادنیا افزود: تا سه ماه آینده تونل هه مرو در مسیر شویشه به نگل با تامین روشنایی به بهره داری می رسد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت شرکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد و اظهار داشت: همه باید همصدا در این راهپیمایی شرکت کرده و انزجار و نفرت خود را از دشمنان قسم خورده به ویژه آمریکا ابراز کنند.
استاندار کردستان با بیان اینکه آمریکا با اعمال تحریم ها به دنبال فشار بر مردم کشورمان است، اضافه کرد: می طلبد مسئولان اجرایی و نمایندگان مجلس در راستای رفع مشکلات و دغدغه های مردم گام بردارند.
طرح گازرسانی به روستای نگل از توابع بخش کلاترزان شهرستان سنندج همزمان با دهمین روز از دهه فجر با حضور استاندار کردستان به بهره برداری رسید.
شهرستان سنندج با 501 هزار و 402 نفر جمعیت، از سه بخش مرکزی، کلاترزان و سیروان و سه شهر سنندج، شویشه و حسین آباد تشکیل شده است.
7355 / 3034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.