اخبار مرتبط

رئیس اداره ورزش و جوانان مریوان عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرحله رفت یک چهارم نهایی مسابقات والیبال لیگ دسته یک قهرمانی باشگاه های کشور امروز از ساعت 16 با دیدار تیم های راه یاب ملل مریوان و تیم میلاد نور رامسر برگزار شد.
منوچهر نصری افزود: در این مسابقه که در سالن 1200 نفری زاگرس مریوان و با حضور پرشور تماشاگران مریوانی برگزار شد، شاگردان آرش صادقیانی در تیم راه یاب ملل مریوان با اقتدار و در سه ست متوالی موفق به شکست حریف مازندرانی خود شدند.
وی اضافه کرد: تیم راه یاب ملل مریوان با این پیروزی گام نخست مرحله یک چهارم نهایی را با اقتدار پشت سر گذاشت و درصورت پیروزی در بازی برگشت به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود می کند.
به گزارش ایرنا، والیبال لیگ دسته یک قهرمانی باشگاه های کشور در چهار گروه به‌صورت دوره‌ای و رفت‌وبرگشت برگزار شد و تیم های اول و دوم به مرحله دوم صعود کردند.
در گروه یک تیم های میلاد نور رامسر، نماینده نور، شهروند نکا، توپکا بابلسر و ژلانو آق قلا و در گروه دوم نیز تیم های افق قم، مقاومت تهران بزرگ، شهدای رامسر، شهرداری کرج و ملوان حضور داشتند.
در گروه سوم، تیم های نماینده اراک، راهیاب ملل مریوان، نماینده اصفهان، کاشی کاژه کرمانشاه، شهرداری قزوین و مقاومت مهاباد و در گروه چهارم نیز تیم های شهداب یزد، صنایع یزد، خاتم جوان اردکان، لاستیک بارز کرمان و مرزداران سیستان و بلوچستان هم‌گروه هستند.
تیم های اول تا چهارم گروه‌های یک و دو و گروه‌های سه و چهار به‌صورت ضربدری با یکدیگر رقابت می‌کنند و در نهایت چهار تیم برتر به‌صورت متمرکز مرحله نهایی را برگزار می‌کنند و 2 تیم راهی لیگ برتر باشگاه‌های کشور در فصل آینده (1398) خواهند شد.
باشگاه راه یاب ملل اکنون از 2 تیم والیبال و یک تیم فوتبال بانوان حمایت می کند که تیم های والیبال در لیگ دسته یک و تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر حضور دارند.
7354 /3034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.