اخبار مرتبط

محمد فلاحی روز دوشنبه پیش از شروع مراسم راهپیمایی 22 بهمن این شهر مرزی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به توطئه ها و دسیسه های استکبار جهانی و تحریم های ظالمانه علیه کشورمان ضروری است مردم امروز حضوری حداکثری داشته باشند.
وی افزود: تحریم های ظالمانه آمریکا نمی تواند بین نظام و مردم فاصله ایجاد کند البته مردم ما در مقابله با ظلم استکبار سابقه طولانی دارند و به آرمان های نظام اسلامی که خود پایه گذاری کرده اند، پایبند هستند.
فلاحی اضافه کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی امروز نشانه اقتدار و همراهی شان با نظام است و باعث می شود دشمنان در اجرای نقشه های شوم خود علیه کشورمان ناکام بمانند.
وی با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال نسبت به سال های قبل از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: دشمنان قسم خورده انقلاب بارها اعلام کرده بودند این انقلاب جشن چهل سالگی خود را نمی بیند ولی به کوری چشم دشمن ما این جشن را برگزار کردیم.
فرماندار بانه افزود: مردم مرزدار بانه نیز با آگاهی از توطئه های دشمنان امروز حضوری گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دارند تا حماسه ای دیگر خلق کنند و باعث نا امیدی دشمن و سر بلندی و اقتدار انقلاب اسلامی شوند.
مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان مرزی بانه دقایقی پیش همزمان با سراسر ایران اسلامی با تجمع اولیه مقابل اداره اوقاف و امور خیریه آغاز و راهپیمایان با حرکت در خیابان امام خمینی(ره) در میدان امام خمینی(ره) تجمع می کنند، ماموستا جمال کریمی امام جمعه موقت بانه سخنران مراسم راهیپمایی امروز در بانه است.
شهرستان مرزی بانه با 158 هزار نفر جمعیت در 270 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.
7469/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.