اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار محمدحسین رجبی روز پنجشنبه در نشست خبری تشریح برنامه های دهه فجر سپاه کردستان اظهار داشت: مجموعه سپاه همیشه برای همکاری با دولت درخواست داده و ضرورت ها و فرصت ها را یادآوری کرده در حالیکه این مسئولان هستند که باید در این ارتباط برنامه ریزی و با توجه به توانمندی سپاه در عرصه های مختلف درخواست کمک برای اجرای طرح ها کنند.
وی به مثالی در این حوزه اشاره کرد و افزود: 2 سال پیش آمادگی خود را برای کمک به اجرای طرح آبخیزداری و کاشت نهال به اداره کل منابع طبیعی کردستان اعلام کردیم اما آنها فقط به صورت گفتاری موافقت کردند و در عمل اتفاقی نیفتاد.
سردار رجبی با بیان اینکه با دولت در اجرای برخی طرح ها همکاری داریم، اضافه کرد: در دیدار روز گذشته با استاندار کردستان هماهنگی هایی برای اجرای یک هزار و 500 تا 2 هزار طرح محرومیت زدایی در سال آینده صورت گرفت.
سردار رجبی با اشاره به اینکه 2 هزار و 400 برنامه در طول دهه فجر امسال برگزار می شود، گفت: ساخت 250 خانه برای مددجویان کمیته امداد امام(ره) در استان را آغاز کردیم که 170 خانه در دهه فجر افتتاح و تحویل مددجویان می شود.
وی با بیان اینکه از همه اقشار در بسیج حضور دارند و می توان از این ظرفیت عظیم بهره برد ابراز امیدواری کرد سال آینده هیج روستایی در استان محروم نباشد و در حوزه های راه، خانه بهداشت، پل های ورودی، طرح هادی و دفع فاضلاب کمبودی نداشته باشند.
سردار رجبی یادآور شد: بیشترین رویکرد ما بعد از امنیت پایداری که حاصل شده سرمایه گذاری و اشتغالزایی در حوزه های مختلف و محرومیت زدایی است.
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تاکید کرد: اگر سرمایه گذاری و اشتغالزایی انجام شود مشکلات امنیتی هم نخواهیم داشت و هزینه های امنیتی کمتر خواهد شد.
وی گفت: انقلاب اسلامی ماهیتی اسلامی دارد و در وجود آن استکبار ستیزی و ظلم ستیزی وجود دارد و نوید بخش و امید بخش برای سایر نهضت ها است.
سردار رجبی اضافه کرد: جمهوری اسلامی در طول عمر با برکت خود رشد قابل توجهی در همه حوزه های توسعه داشته و با وجود مشکلات و تنگناها پیشرفت قابل توجهی دارد.
6108/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.