اخبار مرتبط

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی بارز، مدیرعامل گروه صنعتی بارز در نشستی اظهار داشت: تکنولوژی خط تولید تایر سبز برای اولین بار توسط گروه صنعتی بازر در شهر سنندج استان کردستان با حضور معاونت ریاست جمهوری کلید می خورد.
اخوان در ادامه ضمن تشریح ویژگی های تایر سبز افزود: تکنولوژی خط تولید تایر سبز برای حل مشکلات زیست محیطی که حمل و نقل در زندگی مردم بوجود آورده ، با نوآوری برای مصرف کمتر انرژی و مواد اولیه صنایع مرتبط از جمله تایر برای اولین بار در کشور توسط گروه صنعتی بارز وارد شده است.
وی اضافه کرد: تولید تایر سبز از سه ویژگی بسیار مهم، ایمنی و عمر بالاتر و کاهش مصرف سوخت در خودرو برخوردار است.
مدیرعامل گروه صنعتی بارزگفت: این سه ویژگی در تکنولوژی جدید تایر سبز که به زودی در بارز کردستان در گروه صنعتی بارز افتتاح می شود با قوانین تازه ریچ اتحادیه اروپا، آمریکا، ژاپن، کره جنوبی و برزیل وضع شده است.
دکتر اخوان با اشاره بر اهمیت برچسب تایر سبز اظهار داشت: تولید تایرهای سبز با عملکرد بهتر نسبت به تایرهای فعلی از لحاظ ترمزگیری جاده های خیس، مقاوت غلتشی و نوفه خارجی تایر که صدای کمتری دارد، در صنایع تایر بسیار حائز اهمیت است.
کارخانه لاستیک بارز کردستان در پایان سال 1396 پروانه بهره‌برداری‌ خود را اخذ کرد و در سال نخست افتتاح آن میزان تولید خود را به یک‌میلیون حلقه رساند و اکنون نیز در 600 نفر اشتغالزایی دارد.
9936 / 3034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.