اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، موحد امان اللهی روز یکشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در فرمانداری قروه، اظهار داشت: تفکر بنیانی انقلاب اسلامی ایستادگی و مقابله در برابر ظلم و ستم استکباری است.
وی با بیان اینکه نتیجه این تفکر امروز در اینجا ختم شده است که دشمن با همه حربه های خود نمی تواند آسیبی به مملکت وارد کند، افزود: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی، تجدید حیات اسلام در جهان بود که امام راحل با پشتوانه مردمی بنای حکومتی دینی را بنا نهاد و الگویی برای همه ملت های آزاداندیش دنیا شد.
فرماندار قروه، ایجاد روحیه خود باروری و خوداتکایی را از مهمترین دستاوردهای اجتماعی انقلاب اسلامی اعلام کرد و گفت: اوج این خودباوری و شکوفایی شخصیتی را در سال‌های جنگ تحمیلی شاهد بودیم.
وی بر برگزاری هرچه باشکوهتر جشن های 40 سالگی انقلاب اسلامی تاکید و اضافه کرد: باید به دشمنان ثابت کنیم که با همه مشکلات و سختی ها پای انقلاب و آرمان های آن ایستاده ایم.

** همه در قبال انقلاب مسئولیم
امام جمعه قروه نیز با بیان اینکه دشمن برای شکست انقلاب اسلامی برنامه ریزی وسیعی انجام داده است، گفت: آنها تلاش می کنند تا جشن 40 سالگی انقلاب برگزار نشود و امسال پایان راه انقلاب باشد، اما مردم بازهم ثابت می کنند که دشمن در این چهار دهه همواره در اشتباه محض است.
حجت الاسلام حسن باباییان، با تاکید بر لزوم روشنگری و اطلاع رسانی درباره خدمات نظام گفت: در این میان مسئولیت و ریاست کارگروه ها و ستادها مهم نیست بلکه احساس مسئولیت و عمل به تکلیف اهمیت دارد.
اجرای سرود 1357 نفره دانش آموزان در روز 22 بهمن، فضا سازی شهری و محیطی، نواختن گلبانگ انقلاب در مدارس و مساجد، برگزاری مسابقات متنوع قرآنی ، فرهنگی و ورزشی ، برگزاری یادواره شهدای دانش آموز از جمله برنامه های پیش بینی شده در دهه مبارک فجر امسال در شهرستان قروه است.
9937 / 3034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.