اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن سلگی روز پنجشنبه در مجمع انتخابات هیات ورزش های ناشنوایان استان کردستان اظهار داشت: فدراسیون وظیفه دارد که از هیات های ورزشی در استان های مختلف کشور حمایت کند اما اولویت این حمایت ها با هیات های فعال تر و پویاتر است.
وی با بیان اینکه اخیرا دولت مصوبه ای مبنی بر حمایت از چهار فدراسیون نابینایان، ناشنوایان، جانبازان و پیوند اعضا داشته است، افزود: بر اساس این مصوبه تمام سازمان ها و نهادهای مختلف باید به پویایی و توسعه این چهار فدراسیون کمک کنند.
سرپرست فدراسیون ورزش ناشنوایان با اشاره به اینکه با اجرایی شدن این مصوبه بخش اعظم مشکلات هیات های ورزش ناشنوایان در کل کشور رفع خواهد شد، تاکید کرد: امید می رود با ابلاغ این مصوبه به استان ها شاهد حمایت دستگاه ها و سازمان ها از این هیات ها باشیم.
وی با بیان اینکه هیات ورزش ناشنوایان از امکانات و وضعیت مالی خوبی برخوردار نیست ابراز امیدواری کرد با کمک اداره کل ورزش و جوانان و سایر سازمان ها این هیات در استان کردستان فعال شده و از حمایت های بیشتری از سوی فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان بهره مند شود.
مجمع انتخابات هیات ورزشی ناشنوایان استان کردستان روز پنجشنبه با حضور سرپرست فدراسیون این رشته برگزار و تیمور جعفری که از یکسال پیش سرپرستی این هیات را بر عهده دارد با کسب 14 رای برای مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.
پیش از آن صباح قریشی مدیرکل بهزیستی کردستان رئیس هیات ورزشی ناشنوایان این استان بود.
7348/6108
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.