اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهمن مرادنیا شامگاه شنبه در همایش روز جهانی معلولان اظهار داشت: با وجود کاستی ها و ضعف های موجود در حوزه های مختلف از جمله معلولان، اقداماتی نیز انجام شده که باید بیان شود.
وی با بیان اینکه همت و تلاش مدیران استان رفع مشکلات و کاستی های حوزه معلولان است، افزود: هر چند شاید دیر به این حوزه ورود پیدا کرده ایم اما تمام توان خود را در این زمینه به کار می بندیم تا گره ای از مشکلات این قشر باز شود.
استاندار کردستان یادآور شد: انتخاب مشاور معلولان در استانداری و سایر دستگاه های اجرایی استان ورود برای حل مشکل این قشر از جامعه است ضمن اینکه در زمینه مناسب سازی به عنوان یکی از مطالبات اصلی جامعه معلولان نیز تلاش می کنیم هزینه ای در اعتبارات دولتی سال 98 لحاظ شود.
وی تاکید کرد: بیان مشکلات این قشر و رسیدگی به آن نباید فقط به یک روز خلاصه شود بلکه می طلبد همواره با این افراد بوده و در مناسبت های مختلف از نظرات و توانمندی های آنان بهره گرفته شود.
مرادنیا با بیان اینکه هیچ کس حق ندارد با دیده ترحم به معلولان نگاه کند، گفت: همه ما همواره در کنار شما بوده و همراه و یاورتان در انجام کارها هستیم.
وی ابراز امیدواری کرد همه نه برای تمکین به قانون بلکه بخاطر انسان دوستی برای حل مشکلات همدیگر تلاش کنند.
در ادامه این آیین از تعدادی از تشکل های فعال معلولان استان کردستان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.
12 تا 19 آذر با عنوان هفته معلولان نامگذاری شده است.
7348/9102
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.