اخبار مرتبط

هیوا رحیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح شفا با هدف جذب حامی برای تامین مالی بخشی از هزینه های درمانی بیماران خاص و صعب العلاج و اختصاص مبلغی به صورت ماهیانه به این بیماران توسط خیران اجرا می شود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از یک هزار بیمار خاص و صعب العلاج از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره مند هستند، گفت: 200 نفر از این تعداد بیمار از سوی خیران و حامیان در قالب طرح شفا حمایت می شوند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان افزود: طرح شفا ظرفیت مناسبی برای کاهش هزینه های درمانی نیازمندان است و بیماران زیرپوشش این طرح از خدمات رایگان در مراکز درمانی و تخصصی بهره مند می شوند.
وی با بیان اینکه تعهدات طرح شفا برای حمایت از بیماران به نوع درمان و تعهد افراد بستگی دارد، اظهار داشت: کمیته امداد با اجرای این طرح بیماران نیازمند را شناسایی کرده و با تکیه بر کمک حامیان، حرکت نیازمندان را در مسیر درمان تسهیل می کند.
رحیمی با تقدیر از توجه جامعه پزشکی استان به محرومین و نیازمندان استان گفت: بی تردید اگر هر کدام از پزشکان استان یک روز خدمات خود را به بیماران نیازمند اختصاص دهند، بخشی از مشکلات قشر محروم و نیازمند جامعه برطرف می شود.
بیش از 60 هزار خانوار کردستانی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند و از خدمات و حمایت های این نهاد در استان بهره مند می شوند.
7348/6108
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.