اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، هر کدام از این بسته ها شامل دفتر، خودکار و دیگر نوشت افزارهای مورد نیاز دانش آموزان بود و میان محصلان 2 مدرسه ابتدایی برادران احمدی 2 و دکتر گوشه 2 محله نایسر توزیع شد.
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در کردستان در آیین توزیع این بسته ها اظهار داشت: هزینه خرید این بسته ها 150 میلیون ریال بود.
شهرام عدل ستا با اشاره به اینکه ارزش هر کدام از بسته ها 200 هزار ریال است، افزود: هدف ما کمک (هر چند ناچیز) به دانش آموزان مناطق محروم شهر سنندج و استان کردستان است.
وی تاکید کرد: تلاش می کنیم تا پایان سال بسته های نوشت افزار و آموزشی بیشتر و با ارزشتری تهیه کرده و بین دانش آموزان مناطق حاشیه شهرها توزیع کنیم.
مدیر کمیته امداد امام (ره) منطقه 2 شهرستان سنندج نیز در این آیین گفت: از ابتدای سال تحصیلی جدید تاکنون بین یک هزار و 20 دانش آموز تحت پوشش این، بسته های نوشت افزار به ارزش یک میلیون و 100 هزار ریال توزیع کرده ایم.
غلامرضا آرامش با اشاره به اینکه در طول سال تحصیلی به صورت موردی به دانش آموزان و خانوارهای نیازمند و تحت پوشش کمک تحصیلی می شود، افزود: از آنجایی که در تمام مدارس رابط داریم در صورتیکه دانش آموزی مشکل مالی داشته باشد، توسط کمیته امداد امام(ره) کارهای لازم در خصوص کمک به او انجام می شود.
وی به فعالیت کانون های دائمی در مدارس اشاره کرد و یادآور شد: تلاش می کنیم این کانون ها را تقویت کرده و تمام دانش آموزان تحت پوشش را به اردوهای آموزشی و تفریحی اعزام کنیم.
ناحیه منفصل شهری نایسر با 80 هزار نفر جمعیت، دارای هفت ساختمان و 14 مدرسه دو نوبته است.
7355/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.