اخبار مرتبط

دیاری استواری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در روزهای گذشته به دلیل عدم توجه و حرکت خلاف یک دستگاه تریلر در هنگام عبور، پنج عدد نرده از حفاظ پل فلزی روستای رزاب بر فراز رودخانه سیروان شکسته و به داخل رودخانه افتاده بود.
وی افزود: شکستگی نرده های این پل باعث نا ایمن شدن و نگرانی مسافران و مردم روستای رزاب در هنگام عبور از روی این پل شده بود به همین خاطر نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان برای ایمن سازی به محل اعزام شدند.
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای سروآباد تاکید کرد: نیروهای راهداری با دیوار چینی قسمت های شکسته شده پل رزاب را به صورت موقت ایمن سازی کردند و اینک مشکلی برای تردد مسافران و اهالی منطقه و همچنین وسایل نقلیه از روی این پل وجود ندارد.
استواری یادآور شد: بازسازی کامل قسمت های شکسته شده پل روستای رزاب نیازمند پنج روز کار است و باید آهن آلات لازم و اکیپ جوشکاری نسبت به تعمیر اساسی آن اقدام کنند.
به گزارش ایرنا، روستای رزاب از توابع بخش مرکزی شهرستان سروآباد در مسیر ارتباطی شهرستان های کامیاران - سروآباد - مریوان قرار دارد و با توجه به اینکه مسافت این سه شهرستان از این مسیر کاهش یافته از مسیرهای مهم ارتباطی به شمار می رود.
جاده سروآباد - کامیاران به طول 112 کیلومتر در چند سال اخیر به عنوان یکی از پروژه های مهم این 2 شهرستان که ارتباط جنوب به غرب کشور را به متصل می کند با پیگیری های مسئولین استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی آسفالت و بهسازی شده و اکنون تنها هفت کیلومتر آن باقی مانده که به گفته مسئولین تا پایان سال جاری این قطعه از مسیر مهم ارتباطی نیز آسفالت می شود.
7354/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.